lotto partner główny serwisu
wt. Maj 21, 2019

NICE 1. LIGA ŻUŻLOWA

MiejsceDrużynaMeczePunktyBilans
1.PGG ROW Rybnik58+56
2.Arged Malesa TŻ Ostrovia56+18
3.Unia Tarnów4
4
0
4.Orzeł Łódź34+12
5.Zdunek Wybrzeże Gdańsk 54-26
6.Car Gwarant Start Gniezno 32-21
7.Lokomotiv Daugavpils52-39

Terminarz Nice 1. Ligi Żużlowej 2019:


Część zasadnicza:

1. kolejka (30.03 – 31.03)
KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 47:43
CAR GWARANT Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40:49
Unia Tarnów ŻSSA – Speedway Lokomotiv Daugavpils 46:44
KS ROW Rybnik SA – pauzuje

2. kolejka (06.04 – 07.04)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów ŻSSA 40:50
KS ROW Rybnik SA – KŻ Orzeł Łódź 53:37
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT Start Gniezno 56:34
Speedway Lokomotiv Daugavpils – pauzuje

3. kolejka (13.04 – 14.04)
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51:38
CAR GWARANT Start Gniezno – KS ROW Rybnik SA 50:40
Unia Tarnów ŻSSA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:47
KŻ Orzeł Łódź – pauzuje

Daty rezerwowe (21.04, 22.04)

4. kolejka (27.04 – 28.04)
KS ROW Rybnik SA – Unia Tarnów ŻSSA 43:35
KŻ Orzeł Łódź – CAR GWARANT Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Speedway Lokomotiv Daugavpils 50:40
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje

5. kolejka (04.05 – 05.05)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38
Speedway Lokomotiv Daugavpils – KS ROW Rybnik SA 37:53
Unia Tarnów ŻSSA – KŻ Orzeł Łódź
CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje

6. kolejka (11.05 – 12.05)
CAR GWARANT Start Gniezno – Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 58:32
KŻ Orzeł Łódź – Speedway Lokomotiv Daugavpils 57:33
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje

Daty rezerwowe (17.05, 19.05)

7. kolejka (26.05)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź
Speedway Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA – pauzuje

8. kolejka (01.06 – 02.06)
CAR GWARANT Start Gniezno – Speedway Lokomotiv Daugavpils
KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
KS ROW Rybnik SA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Unia Tarnów ŻSSA – pauzuje

9. kolejka (09.06)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KS ROW Rybnik SA
Speedway Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź
Unia Tarnów ŻSSA – CAR GWARANT Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje

10. kolejka (15.06 – 16.06)
KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów ŻSSA
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
KS ROW Rybnik SA – Speedway Lokomotiv Daugavpils
CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje

11. kolejka (22.06 – 23.06)
Unia Tarnów ŻSSA – KS ROW Rybnik SA
CAR GWARANT Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź
Speedway Lokomotiv Daugavpils – ArgedMalesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje

Daty rezerwowe (29.06, 30.06)

12. kolejka (06.07 – 07.07)
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA – CAR GWARANT Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway Lokomotiv Daugavpils
KŻ Orzeł Łódź – pauzuje

Daty rezerwowe (13.07, 14.07, 20.07, 21.07)

13. kolejka (27.07 – 28.07)
CAR GWARANT Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
KŻ Orzeł Łódź – KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils – pauzuje

14. kolejka (03.08 – 04.08)
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT Start Gniezno
Speedway Lokomotiv Daugavpils – UniaTarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA – pauzuje

Daty rezerwowe (10.08, 11.08)



Część finałowa:


1. runda finałowa (17.08 – 18.08)
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

Data rezerwowa (23.08)

2. runda finałowa (24.08 – 25.08)
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

Daty rezerwowe (30.08, 31.08, 01.09, 06.09)

3. runda finałowa (07.09 – 08.09)
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Data rezerwowa (13.09)

4. runda finałowa (14.09 – 15.09)
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Daty rezerwowe (20.09, 21.09, 22.09, 27.09, 28.09, 29.09)

I mecz barażowy (29.09)

Data rezerwowa (06.10)

II mecz barażowy (06.10)