Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle tytułów indywidualnego mistrza świata wywalczył obchodzący w tym tygodniu 89 urodziny Ove Fundin.

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu
Agnieszka Radwańska/sportingnews.com
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

„Do zobaczenia na Wimbledonie” – takimi słowami legendarna polska tenisistka, Agnieszka Radwańska rozbudziła falę nadziei i emocji wśród kibiców. Zdjęcie z treningu, wspomnienie jednego z najważniejszych turniejów w roku, skojarzenia były jednoznaczne.

 

Marzenia, spekulacje i domysły zniknęły niemalże szybciej, niż się pojawiły. Radwańska nie planuje wznowienia sportowej kariery. W jednym z komentarzy pod zamieszczonym w mediach społecznościowych postem, Polka poinformowała, że wystąpi w deblowym turnieju legend Wimbledonu.

Utytułowana tenisistka kończąc karierę w listopadzie 2018 roku, całkowicie nie zrezygnowała z kontaktu ze wspomnianą dyscypliną. Wiek, nieustanne „bycie pod grą”, oraz ciągłe zestawianie Radwańskiej z Igą Świątek, jest źródłem wszelkich spekulacji  i plotek dotyczących powrotu na kort.

Początek zmagań na kortach trawiastych planowany jest na poniedziałek, 27 czerwca. Przypominamy, że zawodniczki i zawodnicy pochodzenia rosyjskiego i białoruskiego zostały wykluczone z rozgrywek.

Najlepsze kursy online: