lotto partner główny serwisu
Bartosz Smektała kolekcja
betard
nie. Sty 26, 2020
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz
Polcopper

Kelvin Tatum promuje żużel w Anglii za 10 funtów

Były gwiazdor Sparty-Aspro Wrocław, Kelvin Tatum, wielokrotnie wspominał, że ogrom pracy na rzecz popularyzacji żużla w Anglii robi Tai Woffinden. Okazuje się, że brązowy medalista IMŚ 1986 (Chorzów) bierze przykład ze starań swojego młodszego kolegi.

Tatum, wraz z komentatorem Sky Sports Nigelem Pearsonem, ponownie odwiedzi zimą kilka angielskich żużlowych ośrodków, by promować speedway. Tournee telewizyjnych komentatorów planowane jest na styczeń oraz luty przyszłego roku. 

– Myślę, że nasze spotkania z kibicami popularyzują żużel. To bardzo fajna rzecz, spotkać się i dyskutować o speedwayu. W momencie, gdy robimy to przed sezonem, zachęcamy kibiców do chodzenia na zawody. W tym roku zagościmy m.in. w Sheffield, Kings Lynn czy Swindon. Co robimy na spotkaniach? Opowiadamy zarówno o żużlu, jak i o tym, jak wygląda nasze życie podczas pracy przed kamerami – mówi dla Speedway Star Tatum.

Bilety na spotkania kosztują 10 funtów. Jeśli ktoś z naszych Czytelników zagości na takim spotkaniu, a później zechce podzielić się wrażeniami, otwieramy nasze… serca. I łamy!

Łukasz Malaka