lotto partner główny serwisu
pt. Maj 24, 2019

Woffinden (w środku) i Hancock, czyli stajnia Monstera. Czy te dwa "potwory" stworzą we Wrocławiu potwornie silny zespół?

Tai Woffinden: Dorównać Pedersenowi i Rickardssonowi

Aktualny indywidualny mistrz świata, Brytyjczyk Tai Woffinden powrócił do Europy z corocznego pobytu w Australii. Pierwsze dni na Starym Kontynencie poświęcił m.in. na spotkania z kibicami, podczas których dzielił się swoimi planami na najbliższy sezon. 

– Jestem głodny kolejnego sukcesu w mojej karierze. Wróciłem do Europy i skupiam się już tylko i wyłącznie na nadchodzącym sezonie żużlowym. Nie ukrywam, że ubiegłoroczne zwycięstwo w klasyfikacji końcowej IMŚ podziałało na mnie na tyle motywująco, że już tydzień po ostatnich zawodach zacząłem przygotowania do kolejnej edycji. Pracowałem bardzo ciężko i mam nadzieję przyniesie to efekt, jakiego się wraz z teamem spodziewamy – podkreślił niespełna 29-letni zawodnik.

– Mam pełną świadomość, że jestem najlepszym angielskim zawodnikiem wszech czasów, ale sam stawiam sobie kolejne wyzwania. Nie sięgnąłem po tytuł mistrza świata rok po roku i o tym po prostu marzę. Z tego, co mi wiadomo, w erze turniejów Grand Prix dokonali tego tylko Nicki Pedersen oraz Tony Rickardsson. Chciałbym i zrobię wszystko, aby nazwisko Woffinden było tym trzecim na liście – deklarował zawodnik na spotkaniu z kibicami w Berwick. 

ŁM

Źródło informacji – Speedway Star

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.