Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle złotych medali DMP ma już na koncie Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle złotych medali DMP ma już na koncie Dominik Kubera
fot. Falubaz Zielona Góra
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zielonogórzanie nie pozostaną jedyną drużyną w PGE Ekstralidze bez sponsora tytularnego. W nazwie Falubazu pojawi się Stelmet, który był sponsorem tytularnym, gdy klub spod znaku Myszki Miki zdobywał swoje dwa ostatnie tytuły mistrzowskie.

Stelmet S.A. to firma zielonogórska, światowy lider w branży wyrobów z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażenia i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych, a także producent pelletu.

Falubaz nie jest jedyną drużyną, która będzie miała w nazwie Stelmet. Firma jest także sponsorem tytularnym zielonogórskich koszykarzy. W przeszłości widniała natomiast w nazwie klubu piłkarskiego. W sezonach 2011-2013 Stelmet S.A. był z kolei sponsorem tytularnym żużlowego Falubazu.

– Pozyskanie takiego sponsora tytularnego to kolejny ważny krok do budowy silnego i stabilnego Falubazu – podkreśla prezes zarządu ZKŻ SSA Adam Goliński. Bardzo dziękujemy firmie Stelmet S.A. za zaufanie i wsparcie. Ze swojej strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by sukcesami nawiązać do lat, w których poprzednio drużyna wystepowała pod szczęśliwą nazwą Stelmet Falubaz Zielona Góra – dodaje zwierzchnik zielonogórskiego klubu.

Jako Stelmet Falubaz Zielona Góra, zawodnicy Adama Skórnickiego pojadą już dzisiaj. Klub spod znaku Myszki Miki o godzinie 17. zmierzy się w treningu punktowanym z Fogo Unią Leszno. Rewanż odbędzie się jutro przy W69.

BARTOSZ RABENDA