Bartosz Smektała kolekcja
lotto partner główny serwisu
betard
sob. Sty 18, 2020
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz
Polcopper

Patryk Dudek, wraz z juniorami, wyjedzie na obóz kondycyjny do Białki Tatrzańskiej. FOT. FALUBAZ ZIELONA GÓRA

Stelmet ponownie sponsorem tytularnym Falubazu

Zielonogórzanie nie pozostaną jedyną drużyną w PGE Ekstralidze bez sponsora tytularnego. W nazwie Falubazu pojawi się Stelmet, który był sponsorem tytularnym, gdy klub spod znaku Myszki Miki zdobywał swoje dwa ostatnie tytuły mistrzowskie.

Stelmet S.A. to firma zielonogórska, światowy lider w branży wyrobów z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażenia i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych, a także producent pelletu.

Falubaz nie jest jedyną drużyną, która będzie miała w nazwie Stelmet. Firma jest także sponsorem tytularnym zielonogórskich koszykarzy. W przeszłości widniała natomiast w nazwie klubu piłkarskiego. W sezonach 2011-2013 Stelmet S.A. był z kolei sponsorem tytularnym żużlowego Falubazu.

– Pozyskanie takiego sponsora tytularnego to kolejny ważny krok do budowy silnego i stabilnego Falubazu – podkreśla prezes zarządu ZKŻ SSA Adam Goliński. Bardzo dziękujemy firmie Stelmet S.A. za zaufanie i wsparcie. Ze swojej strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by sukcesami nawiązać do lat, w których poprzednio drużyna wystepowała pod szczęśliwą nazwą Stelmet Falubaz Zielona Góra – dodaje zwierzchnik zielonogórskiego klubu.

Jako Stelmet Falubaz Zielona Góra, zawodnicy Adama Skórnickiego pojadą już dzisiaj. Klub spod znaku Myszki Miki o godzinie 17. zmierzy się w treningu punktowanym z Fogo Unią Leszno. Rewanż odbędzie się jutro przy W69.

BARTOSZ RABENDA