Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Stalowa kolęda, czyli „Coś extra” (wideo)

Fot. Facebook Stali Gorzów

Żużlowcy, sztab szkoleniowy oraz pracownicy Stali Gorzów 14 grudnia nagrali swoją stalową kolędę. Autorem słów jest Jakub Liszka, wiceprezes gorzowskiego klubu. Osobą odpowiedzialną za projekt był Roman Błaszczak, który zdradził nam kulisy nagrywania teledysku.

Panie Romanie, skąd pomysł na taki nietypowy projekt?

Mamy nową drużynę, nową jakość i stąd też pomysł na takie dość nietypowe, świąteczne, miłe, radosne i rodzinne spotkanie zawodników i pracowników. Tak, jak nasze hasło mówi „Zawsze Razem”, tak samo przed świętami razem. Świetna zabawa, fantastyczna atmosfera, co widać też na klipie. Praca zespołowa, bo to z jednej strony zawodnicy i pracownicy musieli chcieć wziąć udział w tym projekcie i nie było oporów. Po drugie współpraca z Radiem Plus Gorzów, które udostępniło swoje studio. Najpierw było nagranie samego dźwięku, a później zrobienie z tego klipu. Myślę, że efekt końcowy jest fantastyczny.

Jak oceniłby Pan żużlowców w tej niecodziennej dla nich roli?

I tutaj mega zaskoczenie, bo obawiałem się trochę oporu z ich strony, żeby stanąć przed mikrofonem, bo przecież na co dzień zawodnicy nie są od tego, żeby ładnie śpiewać, a tutaj takie zaskoczenie. Świetnie, jak zawsze, „KK”, bardzo dobrze poradził sobie Szymek Woźniak. Bartek Zmarzlik poszedł troszeczkę w innym kierunku, w takim lirycznym. Rewelacyjnie też nasi Duńczycy – „PUK”, Anders Thomsen. Anders Thomsen to gwiazda teledysku, świetnie bawił się, zachęcał wszystkich do śpiewania, sam wyprzedzał pewne ruchy. To słowo „ekstra” wypowiedziane tak troszkę po duńsku to inicjatywa Andersa Thomsena i to wyszło ekstra. Z przyjemnością nazwaliśmy naszą świąteczną piosenkę „coś extra”.

Jak długo trwało nagranie stalowej kolędy?

Aż boję się powiedzieć, bo tylko dwie godziny. To był taki intensywny dzień, bo tego dnia mieliśmy działania marketingowe z zawodnikami, nagranie kolędy, a wieczorem duża gala na 250 osób, w której również brali udział zawodnicy. Wszyscy byliśmy trochę zmęczeni, ale też bardzo radośni, że to tak fajnie wyszło. Potem była już praca przyjaciół klubu, czyli ekipy z Radia Plus Gorzów i Łukasza Bernata, który to wszystko fantastycznie poskładał.

W następnych latach planujecie kontynuację tego przedsięwzięcia?

Zobaczymy, ale jeśli w ciągu 3 godzin od opublikowania klipu w mediach społecznościowych mamy 20 tysięcy wyświetleń, to pokazuje, że cieszy się to dużym zainteresowaniem. Najważniejsze w tym utworze muzycznym jest to, że mamy nasze, stalowe słowa, a to jest coś, co dotyczy Stali Gorzów. Chcieliśmy, żeby to było takie nasze i bardzo identyfikowane z nami.

DOROTA WALDMANN

Stalowa, świąteczna piosenka do obejrzenia pod adresem:

Stal Gorzów – COŚ EXTRA

Tego jeszcze nie było❗️💿🎙Świąteczna piosenka od Stali Gorzów 🎅🎄Zawodnicy, pracownicy – wszyscy razem dla Was❗️Miłego słuchania 🤩

Opublikowany przez Stal Gorzów Czwartek, 19 grudnia 2019

ZOBACZ TAKŻE:

CASH BROKER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.