Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Stal Gorzów zaprezentowała sponsora tytularnego

fot. Stal Gorzów

Gorzowska Stal zaprezentowała nazwę nowego sponsora tytularnego. W najbliższym sezonie drużyna prowadzona przez trenera Stanisława Chomskiego będzie występować pod nazwą Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.

Moje Bermudy to projekt firmy deweloperskiej Emerix Investments. Nowy sponsor tytularny Stali jest w gronie partnerów nadwarciańskiego klubu od trzech sezonów, a to w opinii szefostwa klubu jest dowodem na to, że Stal Gorzów to silna marka.

Nazwa drużyny w sezonie 2020 będzie brzmieć Moje Bermudy Stal Gorzów, a w kolejnych dwóch latach zespół ma przyjąć nazwę kolejnego projektu firmy Emerix Investments.

– Dla nas, jako klubu, jest to na pewno bardzo duża rzecz, pokazująca siłę marki na zewnątrz szerszej grupie odbiorców. Partnerzy widzą potrzebę współpracy z klubem, a to potwierdza skuteczność działania Business Stal Club, który jest przy klubie Stali Gorzów. Patrząc od strony finansowej jest to na pewno w tak trudnym czasie partner, który daje nam dużą dozę optymizmu w perspektywie dalszych miesięcy, bo wiemy, że jeżeli chodzi o jazdę, to sezon może różnie wyglądać w tym roku – komentuje Tomasz Michalski, dyrektor zarządzający klubu.

Rozmowy ze nowym sponsorem przebiegły sprawnie. – Negocjacje nie trwały długo, bo była to ewidentna chęć wsparcia klubu ze strony sponsora. Przebiegły one stosunkowo szybko – zdradził.

Dotychczasowy sponsor tytularny truly.work z powodu kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa COVID-19 wycofał się z tej formy wsparcia żółto-niebieskich, ale nadal pozostaje w gronie sponsorów Stali Gorzów.

CASH BROKER

  1. Chodziłem na Stal i kibicowałem Jancarzowi , Plechowi ,Rembasowi i Prochowi . To była STAL GORZÓW . Rozumiem , że czasy się zmieniają , ale gdzie nas to doprowadzi może do Mojego Honolulu … . Kończmy bo nie ma sensu .

    1. Boley ja również pamiętam czasy kiedy to kibice sponsorowali zuzlowcow komplet opon, ale wolę chodzić na mecze “Moich Bermud” niż żadne. Nie oznacza to, że mi się ona podoba, ale jak masz wybór dostać kasę i mieć śmieszna nazwę nic nie dostać jej wcale… Co Ty byś wybrał? Dla mnie i tak to jest ogromnym zaskoczeniem, że w czasach kiedy większość firm myśli o cięciach kosztów, znalazła się firma chcąca zainwestować w sport i nasz klub.

      1. Oczywiście masz rację .Po prostu to tylko moje zdanie , wynikające z nostalgi za klubem , który był gorzowski a zawodnicy byli z nim związani ,tu się wychowali (w większości),chodzili do szkoły byli naszymi sąsiadami, nie zamykali gazu na derbch . Kto dziś będzie,,umierał za Stal a tym bardziej za Bermudy . Chociaż dobrze , że są jakieś pieniądze i karuzela się kręci(?) …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.