Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Stal Gorzów z nowym sponsorem tytularnym

Fot. Facebook Stal Gorzów

Truly.work Stal Gorzów – taką oficjalną nazwę będzie nosił klub 9-krotnego mistrza Polski w nadchodzącym sezonie. Nowym sponsorem tytularnym zespołu znad Warty została firma z branży komunikacyjnej.

Na konferencji prasowej prezes Stali Gorzów podsumował lata, w których sponsorem tytularnym gorzowian była firma Cash Broker. – To nie jest koniec współpracy z Cash Broker. Firma ta będzie dalej wspierała gorzowski speedway. W jakiej formie, tego jeszcze nie wiem, ale mam nadzieję, że będzie to wieloletnia i owocna współpraca – powiedział Ireneusz Maciej Zmora.

Nowym sponsorem okazała się firma Truly.work, czyli platforma komunikacyjna, która łączy funkcje rekrutacyjne, społecznościowe i usługowe. – Do sezonu 2019 Stal Gorzów przystąpi pod nową nazwą, z nowym sponsorem tytularnym. Drużyna będzie nazywała się Truly.work Stal Gorzów. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. Dla mnie czymś bardzo ważnym jest to, że możemy w takiej atmosferze z jednej strony dziękować firmie Cash Broker, a z drugiej robić wspaniałe otwarcie na kolejne, przynajmniej dwa lata, z nowym partnerem – dodał sternik gorzowskiego klubu.

– Truly.work powstaje jako marka globalna, ale podobnie jak Stal Gorzów, działamy na rzecz lokalnej społeczności i rozwoju lokalnego biznesu. Staramy się być najlepszą wizytówką Gorzowa Wielkopolskiego. Wyznając tożsame wartości, postanowiliśmy połączyć siły i wspierać się w osiąganiu celów – zapewniła Karolina Czopor, która wraz z Marcinem Molikiem jest inicjatorką projektu.

Stal Gorzów w ostatnim czasie lubi zmieniać sponsorów tytularnych. W tej dekadzie w nazwie klubu ze stadionu im. Edwarda Jancarza widniały już trzy inne firmy. Były to: Caelum, MONEYmakesMONEY.pl i Cash Broker.

BARTOSZ RABENDA

CASH BROKER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.