lotto partner główny serwisu
Bartosz Smektała kolekcja
betard
czw. Lut 27, 2020
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz
Polcopper

Marek Grzyb, właściciel Cashbrokera.

Stal Gorzów ma nowego prezesa!

Jak udało nam się ustalić, Marek Grzyb, właściciel firmy Cash Broker, został nowym prezesem truly.work Stali Gorzów. Jutro zostanie to ogłoszone na konferencji prasowej, którą zwołano na godz. 11.30. Gratulacje!

Marek Grzyb zastąpi na stanowisku Ireneusza Macieja Zmorę, który – wedle naszych informacji – pozostanie w strukturach klubu. Najpewniej na stanowisku wiceprezesa.

Kim jest Marek Grzyb? – Wywodzę się z Częstochowy. Mój tato był kibicem tego sportu i ten sport we mnie też naturalnie dorastał. Przyszedł taki moment trzy lata temu, jako firma Cash Broker byliśmy wtedy zaangażowani w Lecha Poznań, że zgłosiła się do nas Stal Gorzów z propozycją rozmów. Były one wówczas na tyle owocne, że podjęliśmy współpracę z klubem. Zaczęliśmy się z miesiąca na miesiąc angażować coraz bardziej i tym samym miłość do żużla oraz zaangażowanie finansowe ze strony mojej firmy wzrastało – mówił nam niedawno właściciel Cash Broker`a.

Tę roszadę na najwyższych stołkach Stali anonsowaliśmy już jakiś czas temu. – Myślę, mówiąc teraz całkiem szczerze, że klub nie liczy tylko na moje wsparcie biznesowe, ale też doświadczenie jak skutecznie biznes się prowadzi. Nie jest żadną tajemnicą, że mam sporo fajnych kontaktów w biznesie i wiem, jak się firmą profesjonalnie zarządza. To może być kluczowy element. Musimy zlikwidować zadyszkę, jaka nas spotkała po latach sukcesów. Musimy wrócić do zdobywania medali – zapewniał nas wtedy Marek Grzyb.

Jedna wielka marka, toruńska, właśnie zniknęła z PGE Ekstraligi. Druga, gorzowska, sposobi się do barażów, ale szybko może się odrodzić. Tego życzymy!