Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Sprzedają już bilety na finał Tauron SEC w Chorzowie. Od 19 złotych

Mikkel Michelsen, obrońca trofeum.

Równo o godz. 12 rozpoczęła się dziś przedsprzedaż biletów na finał TAURON Speedway Euro Championship na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety rozpoczynają się już od 19 złotych!

Zeszłoroczne zmagania trzymały kibiców w napięciu do samego końca – dwa biegi dodatkowe, dramat Kacpra Woryny, który w walce o brąz musiał zjechać z toru z powodu defektu. W końcu niesamowita walka Mikkela Michelsena z Grigorijem Lagutą, która zakończyła się triumfem i mistrzostwem Europy Duńczyka.

– Nie będę ukrywał, moim celem na 2020 rok jest indywidualne mistrzostwo Europy i tym samym zakwalifikowanie się do cyklu Grand Prix 2021 – deklaruje Bartosz Smektała.

To właśnie sprawia, że wielu znakomitych żużlowców zapowiedziało swój start w eliminacjach do TAURON SEC 2020. Wśród nich jest między innymi Nicki Pedersen, ikona duńskiego sportu i jeden z najbardziej utytułowanych zawodników na świecie.

– Zamierzam startować w tym cyklu. Przecież kolejny mistrz Europy dostanie automatycznie dziką kartę do cyklu Grand Prix. Jeśli trzeba będzie, stanę do walki w SEC Challenge – powiedział Nicki Pedersen.

O awans do Grand Prix i oczywiście o medale mistrzostw Europy powalczy również Kacper Woryna, który ponownie chciałby mieć za sobą tysiące wiernych rybnickich fanów.

– Cały cykl zorganizowany jest perfekcyjnie, dlatego mam z nim same miłe wspomnienia. Stojąc przed taśmą słyszałem doping całego stadionu, to naprawdę dodawało skrzydeł. Chciałbym, żeby w 2020 roku było jeszcze więcej kibiców, bo przecież trzeba dopingować wszystkim biało-czerwonym. Uważam, że bezpośredni awans indywidualnego mistrza Europy do Grand Prix to bardzo dobry pomysł, bo TAURON SEC jeszcze bardziej zyska na znaczeniu. Do tej pory walczyliśmy o medale, ale teraz oprócz cennych pamiątek pojawiła się szansa na awans do upragnionych mistrzostw świata. Czy jestem gotowy? Mam cztery szanse, żeby wejść do GP i zamierzam z nich skorzystać. A jak się stanie? Zobaczymy 19 września w Chorzowie, na naszym Stadionie Śląskim – zakończył Kacper Woryna.

Tylko przez dwa dni możecie zakupić w specjalnej przedsprzedaży bilety na te zawody. Sprzedaż otwarta rozpocznie się w środę, 12 lutego o godzinie 12. Wejściówki oraz vouchery na programy będzie można nabyć za pośrednictwem serwisu ebilet.pl.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.