lotto partner główny serwisu
czw. Paź 17, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

Dariusz Śledź. A gdzie Piotr Baron? Po drugiej stronie...

Śledź i Baron. Piętnasta para w historii ekstraligi pod względem liczby biegów

Nasz statystyk, Karol Płonka, wyjątkowo czujny przed wieczornym finałem PGE Ekstraligi Fogo Unia – Betard Sparta. Właśnie nas poinformował, że dzisiejsi oponenci: Dariusz Śledź i Piotr Baron to piętnasta para ekstraligi pod względem liczby rozegranych wyścigów.

Gdyby pod uwagę wziąć duety mające na koncie minimum sto odjechanych biegów, to Śledź z Baronem windują się na miejsce dziesiąte. A na czele, a jakże, bracia Jacek i Tomasz Gollobowie. Poniżej zestawienie.

PARABIEGIPKTPKT RYWALIBILANSŚR/BIEG
Jacek Gollob & Tomasz Gollob2609985594393,838
Damian Baliński & Krzysztof Kasprzak220705613923,205
Adrian Miedziński & Wiesław Jaguś218687619683,151
Chris Holder & Adrian Miedziński1886734542193,580
Piotr Paluch & Piotr Świst177552505473,119
Piotr Protasiewicz & Michał Robacki167531470613,180
Jacek Krzyżaniak & Krzysztof Kuczwalski167500501-12,994
Piotr Protasiewicz & Patryk Dudek164513470433,128
Mariusz Staszewski & Piotr Świst154436485-492,831
Robert Flis & Piotr Świst148453,5432,5213,064
Marcin Rempała & Tomasz Gollob146481395863,295
Ryan Sullivan & Adrian Miedziński1394733591143,403
Damian Baliński & Leigh Adams1354623461163,422
Jarosław Szymkowiak & Sławomir Dudek12838338302,992
Piotr Baron & Dariusz Śledź124391352393,153
Krzysztof Kasprzak & Leigh Adams1244403031373,548
Bartosz Zmarzlik & Krzysztof Kasprzak1224332981353,549

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.