Wilfredo Leon/cibercuba.com
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Niestety, sprawdził się jeden z najczarniejszych scenariuszy. Niekwestionowana gwiazda siatkarskiej reprezentacji Polski – Wilfredo Leon, najprawdopodobniej nie wystąpi w zbliżających się rozgrywkach Ligi Narodów, a także Mistrzostwach Świata…

Absencja przyjmującego spowodowana jest pogłębioną kontuzją kolana, która wymaga natychmiastowego zabiegu chirurgicznego. Siatkarz poinformował również, że po wykonaniu operacji, konieczna jest rehabilitacja, której czas trwania wynosi od półtora do trzech miesięcy.

„To dla mnie bardzo ciężki moment, ponieważ zawsze starałem się unikać jakichkolwiek operacji, czy urazów. Wiem jednak, że w chwili obecnej ból, który odczuwam jest zbyt duży, aby normalnie funkcjonować i trenować. Wierzę, że wrócę silniejszy i będę gotów do walki o najważniejsze siatkarskie trofea”. – skomentował siatkarz.

Najbliższy sprawdzian dla nowego selekcjonera i jego podopiecznych już 7 czerwca, przy okazji rozgrywek Ligi Narodów. Polacy pierwszy mecz rozegrają przeciwko Argentynie, 8 czerwca, o godzinie 22:30.

Najlepsze kursy online: