Główny partner portalu

fot. Gwardia Wrocław
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Kluby sportowe raz po raz prześcigają się w coraz to nowszych akcjach promocyjnych, by zachęcić kibiców do przychodzenia na mecze. Bardzo ciekawą propozycję przedstawiła pierwszoligowa Chemeko System Gwardia Wrocław, która z jednego z fanów zrobi pełnoprawnego zawodnika pierwszego zespołu.

 

Wrocławska Gwardia ma „swoją” kawę. Na rynek właśnie trafiło 300 opakowań, a w jednym z nich znajduje się złoty kontrakt, czyli przepustka do siatkarskiego świata. Osoba, która go znajdzie automatycznie stanie się zawodnikiem pierwszego zespołu. Otrzyma cały komplet meczowy wraz z nazwiskiem, przejdzie profesjonalne badania sportowe w centrum medycznym Sports Medic, zwiedzi palarnię kawy Etno, spróbuje świeżo paloną kawę, przygotowaną przez profesjonalnego baristę oraz co najważniejsze – zagra w meczu podczas turnieju Orlen Cup. To nie koniec niespodzianek – szczęśliwy posiadacz stanie się pełnoprawnym członkiem Chemeko-System Gwardii Wrocław w sezonie 2021/2022.

– Jeden z naszych kibiców będzie miał niepowtarzalną szansę poczuć się jak Charlie z Fabryki Czekolady i zdobędzie swój złoty bilet do siatkarskiego świata. To z całą pewnością będzie niezapomniana i niepowtarzalna przygoda – mówi prezes Gwardii Wrocław Łukasz Tobys.

Akcja #ZostańGwardzistą trwać będzie w dniach od 3 do 17 grudnia we wszystkich punktach Etno Cafe oraz Bema Cafe na terenie Wrocławia. Atrakcja raczej dla fanów ze stolicy Dolnego Śląska, chociaż może znajdą się kibice z innych miejscowości, którzy chcieliby poczuć się jak siatkarze?