Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
fot. Gwardia Wrocław
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Kluby sportowe raz po raz prześcigają się w coraz to nowszych akcjach promocyjnych, by zachęcić kibiców do przychodzenia na mecze. Bardzo ciekawą propozycję przedstawiła pierwszoligowa Chemeko System Gwardia Wrocław, która z jednego z fanów zrobi pełnoprawnego zawodnika pierwszego zespołu.

 

Wrocławska Gwardia ma „swoją” kawę. Na rynek właśnie trafiło 300 opakowań, a w jednym z nich znajduje się złoty kontrakt, czyli przepustka do siatkarskiego świata. Osoba, która go znajdzie automatycznie stanie się zawodnikiem pierwszego zespołu. Otrzyma cały komplet meczowy wraz z nazwiskiem, przejdzie profesjonalne badania sportowe w centrum medycznym Sports Medic, zwiedzi palarnię kawy Etno, spróbuje świeżo paloną kawę, przygotowaną przez profesjonalnego baristę oraz co najważniejsze – zagra w meczu podczas turnieju Orlen Cup. To nie koniec niespodzianek – szczęśliwy posiadacz stanie się pełnoprawnym członkiem Chemeko-System Gwardii Wrocław w sezonie 2021/2022.

– Jeden z naszych kibiców będzie miał niepowtarzalną szansę poczuć się jak Charlie z Fabryki Czekolady i zdobędzie swój złoty bilet do siatkarskiego świata. To z całą pewnością będzie niezapomniana i niepowtarzalna przygoda – mówi prezes Gwardii Wrocław Łukasz Tobys.

Akcja #ZostańGwardzistą trwać będzie w dniach od 3 do 17 grudnia we wszystkich punktach Etno Cafe oraz Bema Cafe na terenie Wrocławia. Atrakcja raczej dla fanów ze stolicy Dolnego Śląska, chociaż może znajdą się kibice z innych miejscowości, którzy chcieliby poczuć się jak siatkarze?