fot. 3pl.dk 3p Logistics Mateusz Wójcik
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

15 czerwca na torze w Malilli odbędzie się 5. runda zmagań o mistrzostwo świata w 2024 roku. Na kilka tygodni przed jej startem wiemy już, że będzie miała ona sponsora tytularnego. Została nim firma 3P Logistics, która w świecie żużla jest bardzo znana. 

 

Runda w Malilli będzie w tym roku piątą areną, na której żużlowcy powalczą o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej cyklu. Odbędzie się ona 15 czerwca, dwa tygodnie po rundzie na czeskiej Markecie w Pradze. Nosić będzie nazwę 3P Logistics – FIM Speedway GP of Sweden. Radości z podpisania umowy nie kryje Mikael Teurnberg, dyrektor klubu z Malilli.

– Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że zawarliśmy porozumienie z Pawem Kristiansenem, właścicielem firmy 3P Logistics. Nie możemy się już doczekać tego wydarzenia i wierzymy, że całe żużlowe środowisko będzie przeżywało ekscytujące chwilę w Malilli 15 czerwca – powiedział.

Żużel. Polis wbił szpilkę w swój klub. „Na układy nie ma rady”

Bardzo zadowolony z osiągniętego porozumienia jest również sam Paw Kristiansen. – Bardzo się cieszę, że nasza firma będzie sponsorem tych zawodów. Jestem wdzięczny organizatorom, że się ze mną skontaktowali. 3P Logistics oraz wszystkie powiązane z nami firmy są już mocno zaangażowane w międzynarodowy żużel, leczy my chcemy zawiązywać jeszcze mocniejsze więzi w środowisku – mówi.

Żużel. Byki z transferem! Jest nowa twarz w Unii

– Bycie sponsorem tytularnym rundy Grand Prix czyni nas jeszcze bardziej rozpoznawalnymi na rynku żużlowym i nie tylko. Sponsorowanie żużla to jedno, natomiast jeśli dzięki temu udaje nam się pozyskać nowych klientów czy kontakty, to jest to całkowicie odmienne podejście. Mój sposób myślenia o sponsoringu jest taki, że jeżeli wraz z innymi firmami wzajemnie wspieramy swoje biznesy, to wszyscy możemy bardziej zaangażować się w żużel i jeszcze bardziej go ulepszyć – dodał.