eWinner 1. Liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 39:51

2020-08-04 20:30:00

Zakończona

Przejdź

eWinner 1. Liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź 51:39

2020-08-04 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław 51:39

2020-08-02 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: MrGarden GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa 45:45

2020-08-02 16:30:00

Zakończona

Przejdź

eWinner 1. Liga: Lokomotiv Daugavpils – eWinner Apator Toruń 39:51

2020-08-02 14:00:00

Zakończona

Przejdź

2. Liga: SpecHouse PSŻ Poznań – Wolfe Wittstock 40:0

2020-08-02 12:00:00

Zakończona

Przejdź
User banner image
User avatar
  • Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ

Komentarze

...
Jednak jak to będzie wyglądało w stosunku do innych lig. Nie chodzi mi o ligi polskie, ale o zagraniczne. Technika jazdy z "ochraniaczem" na przednim kole na pewno się zmieni. Zawodnik jeżdżący w Polsce z osłoną i Szwecji, gdzie jej nie będzie, będzie miał "trochę" utrudnione zadanie. To coś jak limitery, Tyle że je wprowadzono przez FIM i obowiązują wszystkich a jak się okazuje to totalna głupota a nie oszczędność. Chyba to samo dotyczy zmiany, sprzed kilku lat, tłumików. Ogólnie to ostatnie innowacje nie wpływają na bezpieczeństwo. Czy tak samo będzie z częściową osłoną przedniego koła motocykla żużlowego?
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
Oglądając mecz w którym Grzegorz Walasek doznał kontuzji stopy widziałem to trochę inaczej. Walasek zdjął nogę z haka a że nastąpił kontakt to podniesiona stopa uwięzła w szprychach przedniego koła Andersena. Niestety, teraz taka jest jazda, zawodnicy zdejmują prawą nogę z haka w celu balastu. Kiedyś tak się nie jeździło, teraz tak. Patrząc na przednią osłonę szprych to się to nie sprawdzi, przecież kiedyś tego próbowano a takie wypadki są przecież sporadyczne. Troszkę cięższa nawierzchnia i może stopa nie wejdzie w szprychy, ale zawodnik połamie sobie ręce od uderzenia ładunku szprycy, albo tak zmieni tor jazdy, że albo sam się...
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
Czy ty naprawdę czytasz tylko pierwsze zdania a nie całość wypowiedzi? Zauważ, że ciągle piszę o organizatorze, czyli władzach żużlowych i GKSŻ a nie gospodarzu, czyli w tym przypadku klubie z Poznania. Nie wiem dlaczego mnie ciągle obrażasz, gdy sam nie rozumiesz merytorycznej treści. Zastanów się bo ten portal nie jest dla "półzdaniowców" i tych "hahahaha", ale dla takich co potrafią napisać choć dwa sensowne zdania i włączyć się do dyskusji. Tobie niezbyt to wychodzi, ale wszystkiego można się nauczyć, gdy wyzbędziesz się złych przyzwyczajeń ze Sportowego Pudelka. Pozdrawiam i wcale nie jest to złośliwe.
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
Napisz coś konstruktywnego. Jak nie potrafisz to idź na Sportowe Plotki, tam się sprawdzasz ze swoimi "wypowiedziami". Po co zaśmiecać bazę danych Po-bandzie? Ja zakończyłem tę kompletnie bezproduktywną wymianę zdań którą ty nazywasz "dyskusją".
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
Nawet nie wiem o czym mówisz i mnie to nie interesuje, ponieważ ewentualna dyskusja nie dotyczy tematu. Jednak w trzecim akapicie swojego poprzedniego posta napisałem coś uniwersalnego i jeszcze raz to powtórzę: "Jeśli nie macie nic ciekawego do napisania to nie piszcie".
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
I całkowicie się zgadzam, przepisy i regulaminy powinny być takie same dla wszystkich. Jednak to organizator powinien dopilnować by nowy team, na dodatek zagraniczny!, spełniał wszelkie warunki. Dodać też należy nieregulaminowy tor w Poznaniu. Czy władze GKSŻ nie powinny tego rozpatrzyć? Uchybienia były po obu stronach.
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
Niczego się nie wstydź. To polska Liga Żużlowa i GKSŻ powinna dopiąć wszystkiego na tydzień przed meczem. Jesteście nie dość że beniaminkiem to jeszcze ekipą zagraniczną! Przyjechali wasi kibice, TV, wszystko dopięte na ostatni guzik a w kraju który ma podobno najlepszą ligę świata odsyłają was z walkowerem. Wstydzę się za polską organizację zawodów i pana Szymańskiego który był na tych rozgrywkach które się nie odbyły. To polskie władze żużlowe powinny się wstydzić!
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
A mi jest wstyd za pana Szymańskiego i GKSŻ. Jeśli ten organ nie potrafi dopilnować zagadnień występu nowej, na dodatek zagranicznej, drużyny w Lidze Żużlowej to jest owszem organem, ale w dosłownym, anatomicznym znaczeniu tego słowa.
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
Poprzez wczorajszy dzień żużlowy a także inne obowiązki jakie spadają na osobę dorosłą w dni week-end'owe, nie miałem czasu napisać komentarza, choć bardzo chciałem. Jednak, chyba nawet tego nie żałuję. Dzisiejszy dzień przyniósł sporo wpisów pod pana artykułem i zamiast dyskusji użytkowników z wieloma argumentami, zajęciem pewnych stanowisk, wypowiedzi merytorycznych, to ze zgrozą zauważyłem wyzwiska, inwektywy, jakikolwiek brak argumentacji, odbieganie od tematu a nawet chamstwo - rodem ze Sportowego Pudelka z portalu WP.pl. Użytkownicy, kibice!!! Jeśli nie macie nic ciekawego do napisania to nie piszcie tutaj pod wymyślonymi na poczekaniu nick'ami i za każdym razem innym. To jest poważny portal...
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
Nie ma takiego przysłowia a te które przytoczyłeś zostało, przez końcową frazę (dodaną chyba z Twoich własnych "przemyśleń") kompletnie przeinaczone. "Pokorne cielę dwie matki ssie" oznacza że w życiu bardziej popłaca pokora i uległość niż śmiałość i niezależne wypowiadanie własnych sądów (przyp. WSJP). Życie jednak pokazuje coś innego. To ludzie przebojowi, potrafiący wypowiadać swoje zdania na głos i nie poddający się opiniom i presji społeczeństwa osiągają sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym. Tylko ktoś kto nigdy nic nie osiągnął, nawet nie strzelił gola do bramki z tornistrów na placu przed szkołą, może to przysłowie dawać jako przykład takim fajterom jak...
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ