Finał Speedway of Nations – dzień 2.

2020-10-17 19:00:00

Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

2020-10-11 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40

2020-10-11 16:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-10-09 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 37:32

2020-10-09 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

2020-10-04 19:15:00

Zakończona

Przejdź
User banner image
User avatar
  • Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ

Komentarze

...
Drodzy hejterzy i spamerzy, zresztą to może jedna i ta sama osoba. Absolutnie nie zamierzam się z wami, tobą sprzeczać, ani wdawać w śmieszne dyskusje. Jednak bawi mnie takie zachowanie, którego nawet nie można zarzucić dzieciom. Takie zachowanie określam kibolstwem internetowym i nie jest ono godne żadnego kibica.
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
O podlizywaniu nie było nic ㋡ Jednak inni myślą, że z wełny zrobią sobie ... skrzydła 😀
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
Zaraz cię spamerzy i hejterzy rozjadą. Ten portal też już niestety schodzi na psy ... Szkoda.
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
Nie zgadzam się z panem panie Łukaszu. Pan Majewski nazwał MM, jak przypuszczam zupełnie humorystycznie, królem defektów. Przecież Michelsen pozostanie nim na najbliższe kilka lat. O tym nie decydują, na szczęście dziennikarze, ale KIBICE! Ale "dziobać" trzeba!!! Nie będę się rozwodził nad brakiem fachowości ... jednak to nie pan Majewski zachował się nieprofesjonalnie, ale Mikkel którego urażona ambicja spowodowała powiedzenie menadżerowi Motoru, panu Ziółkowskiemu: mam to w d... i nie pojadę w nominowanych. Było to przed zaistniałą sytuacją. Profesjonalizm?
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
Luzuj majteczki bo cie uwierają. Chciałbym zobaczyć choć jeden twój post związany z tematem. No pokaż! Nie chce cie obrażać, ale na trolla to absolutnie nie zasługujesz, gdyż na to trzeba mieć predyspozycje - inteligencję, elokwencję. Jednak śmiać mi się chce z takich udających hejterów, tu też trzeba mieć coś w głowie. Zacznij pisać na temat. Pozdrawiam 🙂
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
Oglądałem na YT Life i najfajniejsze było to, że czat szedł po polsku!! Duńczycy coś tam próbowali na początku, ale ich nasi kibice zagadali. Jednak to nie wróży nic dobrego dla speedwaya. Widzimy jak wygląda zainteresowanie sportem żużlowym, u nas ogromne, ale w Danii, Szwecji? - katastrofa! No i proszę MM odjechał mecz bez defektów - 6 biegów i 16+1! Można? Można. Więc chłopie weź się do roboty i zmaż tego mistrza defektów ze swojego CV.
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
Takich spamerów jak ty też powinna pogonić.
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
Napisz komentarz do artykułu i przestań spamować. Nic nie wnosisz takimi zaczepkami.
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
Śmieszny jesteś. I zawsze będą mnie śmieszyły osoby które nie potrafią nic napisać a nawet sklecić zdania, ale potrafią przywalić się do innych z przyczyn nieznanych. Wskazuje to na brak logiki. Dodam coś co cię uspokoi: Pozostawiam to bez komentarza. 😀
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ
...
Nie mam nic przeciwko. Niech chłopak przyjedzie. A nuż zobaczymy naprawdę wielki talent? Zresztą to najwyższy czas, by Nowozelandzki żużel się odrodził. ( 🙂 )
Ⓜⓤⓒⓗⓞⓜⓞⓡⓔⓚ