Finał Speedway of Nations – dzień 2.

2020-10-17 19:00:00

Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

2020-10-11 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40

2020-10-11 16:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-10-09 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 37:32

2020-10-09 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

2020-10-04 19:15:00

Zakończona

Przejdź
User banner image
User avatar
  • Motor King

Komentarze

...
Ten Apatror to jest jakiś żart.Miedziak jeszcze kogoś w gips wpakuje.Odbierzcie jemu licencję póki nie jest za późno.Taki ktoś nigdy nie jeździłby w Motorze.
Motor King
...
Grisza to lubelak z krwi i kości nasz wychowanek którego zazdroszczą nam inni.W Motorze jego forma eksplodowała i jeszcze pokaże na co go stać.To przyszły mistrz świata i jesteśmy z tego dumni bo w barwach Wielkiego Motoru.Dziękujemy prezesie Kempa.Sędzia to ślepiec i zabija żużel ale Grisza tym się nie przejmuje.Lige w pył rozjedziemy.Na kolana.
Motor King
...
Wielki mecz mojego Motorku. Po raz kolejny widać jak na dłoni, że ta drużyna jest fantastycznie zbilansowana, czego brakuje innym zespołom. Trzeba uczciwie powiedzieć, że jesteśmy faworytem do zdobycia złotego medalu. Jeszcze słowo o drużynie. Praca z taką drużyną to czysta przyjemność dla Kucipy i jego asystentów. Fantastycznie to wszystko wygląda. Wieloletnia praca prezesa najlepszego prezesa Kempy przynosi owoce.
Motor King
...
Brawo Kuba.Nigdy o Tobie nie zapomnimy.Ten udany występ to dzięki pobytowi w Motorze.U nas każdy jest kimś i każdy marzy o jeździe dla Motoru.Jestesmy dumni z tego.
Motor King
...
Rolniki juz się kończą.Szkółka siada i atmosfera.Wszyscy uciekną a Ukraince z Gorzowa to jakiś żart.Era Wielkiego Motoru nadchodzi.Pod wodzą najlepszego prezesa Kempy zdominujemy ligę na lata sznurki.
Motor King
...
Taki ktoś nigdy w Motorze nie jeździłby.Nasza szkółka starannie dobiera adeptów i uczy kultury jazdy i pokory.Jestesmy wzorem dla innych i jesteśmy z tego dumni.
Motor King
...
Gdy widzę Janowskiego to mi się nie dobrze robi.
Motor King
...
Żużlowy Neymar z typowo Leszczyńskim podejściem.Arogancja i buta.U nas tak się nie szkoli.Jesteśmy wzorem dla innych.
Motor King
...
Cienki ten Przedpełski i jeszcze cieńszy ten Apator.To jakiś żart ta ekipa.Zero szkolenia,przyszłości tylko dziadek Holder lider haha.Koń by się usmiał.Wielki Motor znów zleje wam dopska.
Motor King
...
Rolniki już się kończą bo nadchodzi era Wielkiego Motoru.Prężnie działająca szkółka żużlowa i wice mistrz świata którego każdy chciałby mieć u siebie plus najlepszy prezes na ziemi Kempa to recepta na zdominowanie ligi.Ligę w pył rozniesiemy.
Motor King