Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle złotych medali DMP ma już na koncie Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle złotych medali DMP ma już na koncie Dominik Kubera

Porsing: Cieszę się, że jestem rekordzistą toru w Krośnie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Nicklas Porsing był najskuteczniejszym zawodnikiem pojedynku pomiędzy Wilkami Krosno, a Stainer Unią Kolejarzem Rawicz. Dodatkowo Duńczyk został nowym rekordzistą toru przy ul. Legionów.

Przypomnijmy, że Wilki wygrały pewnie 52:38 i zgarnęły punkt bonusowy. Bardzo dobre zawody zaliczył Nicklas Porsing, który zapisał na swoim koncie 12 punktów. – Pewnie, że jestem zadowolony ze swojego występu – przyznaje Duńczyk. – Bardziej jednak cieszy mnie wynik drużyny. W drużynie trochę się zmieniło, mamy naprawdę fajny klimat i każdy sobie pomaga – dodaje.

Nicklas Porsing nigdy nie przestał wierzyć w awans Wilków do fazy play-off

W siódmym biegu Porsing pokonał cztery okrążenia krośnieńskiego toru w czasie 68,32 i tym samym został nowym rekordzistą obiektu. – Czułem się bardzo szybki w tym wyścigu, ale nie wiedziałem, że aż tak – mówi Nicklas Porsing. – Na pewno bardzo się cieszę, że zostałem nowym rekordzistą toru – przyznaje.

Dzięki tej wygranej krośnieńska drużyna wciąż ma szanse na awans do fazy play-off. – Mówiłem w drużynie, że nigdy nie przestanę walczyć i wierzyć w nasz awans do najlepszej czwórki – mówi zawodnik. – Kluczem do naszych dobrych wyników jest fajna atmosfera w drużynie i ten klucz udało nam się ostatnio znaleźć – kończy Nicklas Porsing.

MICHAŁ CZAJKA