Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Potrzebne wsparcie środowiska żużlowego! Mała Nina, bratanica sędziego Pawła Słupskiego, usłyszała diagnozę, która brzmi jak wyrok. U dziewczynki zdiagnozowano SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Szansą na ratunek dla Ninki jest terapia genowa. Niestety nierefundowana i kolosalnie droga. Pomóżmy Ninie w tym najważniejszym meczu z bardzo groźnym rywalem!

Zapełnijmy wirtualny stadion kupując wirtualne bilety-cegiełki, wspierając tym samym zbiórkę na rzecz dziewczynki. Nie możesz wspomóc akcji finansowo? Podaj wydarzenie dalej, to również forma pomocy!
Zapraszajcie do wydarzenia na Facebooku znajomych, pokażmy, że Ninka ma mnóstwo kibiców, a razem możemy zdziałać więcej!

Dołącz do wydarzenia w social mediach i udostępnij (kliknij w tekst, by przejść do wydarzenia na Facebooku)

– Oczywiście jako portal Po Bandzie jesteśmy otwarci na inicjatywy charytatywne i przyłączamy się do akcji pomocy małej Ninie. Gorąco zachęcam wszystkich sympatyków sportu żużlowego do włączenia się do akcji – mówi redaktor naczelny naszego portalu, Paweł Prochowski.

Link do zbiórki na rzecz małej Niny

Pomóż Ninie i otrzymaj kalendarz Po Bandzie na rok 2021!

Uwaga! Każdy, kto wpłaci na rzecz dziewczynki co najmniej 100 złotych, otrzyma od redakcji Po Bandzie żużlowy kalendarz na rok 2021!