Finał Speedway of Nations – dzień 2.

2020-10-17 19:00:00

Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

2020-10-11 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40

2020-10-11 16:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-10-09 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 37:32

2020-10-09 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

2020-10-04 19:15:00

Zakończona

Przejdź

Piotr Świderski o składzie Włókniarza: Zabraknie miejsca dla Doyle’a

Piotr Świderski. fot. Jarosław Pabijan

Piotr Świderski, szkoleniowec Eltrox Włókniarza Częstochowa, poinformował przed klubową kamerą o wstępnym zarysie składu drużyny na sezon 2021. Jak przyznaje, jest zadowolony z dotychczasowej pracy w klubie i niedługo zasiądzie do rozmów na temat przyszłorocznej pracy w zespole spod Jasnej Góry.

Świderski zapytany o plany na przyszły sezon, tłumaczy, że służy mu atmosfera w częstochowskim klubie i jest skłonny do tego, by kontynuować współpracę w roli trenera Lwów.

– Były wstępne rozmowy i obopólne wyrażenie chęci dalszej współpracy. Pewne jest to, że pracuję do końca października. Po skończeniu umowy będziemy rozmawiać na temat nowej. Bardzo mi się podoba w Częstochowie. Wszystko działa na wysokim poziomie, atmosfera w klubie jest bardzo dobra. Uczestniczę we wszystkich przedsięwzięciach z juniorami, treningach szkółki i jestem zaangażowany. Dobrze współpracuje mi się ze wszystkimi ludźmi z klubu – powiedział trener Eltrox Włókniarza.

W klubach trwają obecnie przymiarki do przyszłorocznych składów. Mając na uwadze nowinkę regulaminową, która zakłada obecność w drużynie zawodnika do lat 24, niektóre drużyny czeka przebudowa zespołów.

– Jest za wcześnie, żeby podawać nazwiska. Najważniejsze, że mamy mocną dwójkę – Leona Madsena i Fredrika Lindgrena. To są świetni zawodnicy i mają ważny kontrakt na przyszły sezon, więc jest od czego zacząć. Mamy też bardzo dobrych juniorów. Już w tym sezonie pokazywali świetne występy. Trzeba dodać również fakt, że wielu utalentowanych juniorów kończy w tym sezonie wiek młodzieżowy. Naszym juniorom powinno być jeszcze łatwiej. Mamy Kubę Miśkowiaka i nie wyobrażam sobie, żeby miał nas opuścić. Chciałbym żeby z nami został i wszystkie znaki na niebie pokazują, że chyba tak będzie. Wiemy jaki jest wymóg regulaminowy. Zabraknie miejsca dla Jasona Doyle’a, czy tego typu zawodnika. Szukamy zawodnika do 24 lat, rozglądamy się i prowadzimy rozmowy. Musimy kogoś wymienić na tego zawodnika. Trwają także rozmowy odnośnie polskich seniorów. Możemy chyba zdradzić, że właśnie Paweł Przedpełski jest u prezesa na rozmowach, więc rozmowy i ustalenia trwają – zakończył Piotr Świderski.

2 Odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.