PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – MrGarden GKM Grudziądz

2020-07-10 20:30:00

Planowana relacja

Przejdź

PGE Ekstraliga: PGG ROW Rybnik – Fogo Unia Leszno

2020-07-10 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Tauron SEC: 2. finał w Bydgoszczy

2020-07-08 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Północ – Południe 42:48

2020-07-06 18:45:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: MrGarden GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno 42:48

2020-07-05 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław- RM Solar Falubaz Zielona Góra 45:45

2020-07-05 16:30:00

Piotr Pawlicki: Portale lubią mnie wykorzystywać jako iskierkę do ognia

Piotr Pawlicki fot. Paweł Prochowski

Piotr Pawlicki porozumiał się z FOGO Unią Leszno – to najważniejsza informacja z dnia dzisiejszego. Zawodnik zreflektował się i zgłosił się również do dziennikarza platformy Canal+, Gabriela Waliszki, wyrażając chęć przeprowadzenia rozmowy. Kibice byli bardzo ciekawi, co powie zbuntowany do tej pory kapitan Byków.

Ostatnie dni nie należały do młodszego z braci Pawlickich. W mediach społecznościowych na lidera Fogo Unii spłynęła ogromna fala krytyki, po tym jak opuścił magazyn platformy Canal+ i wystawił do wiatru Gabriela Waliszkę. Nie było to zbyt roztropne, gdyż fani mistrza Polski bardzo chcieli usłyszeć, czemu nie doszło do porozumienia na linii zawodnik – klub.

W poniedziałek (25 maja) przełom. Najpierw oficjalny komunikat Unii, potem live u Waliszki.

– Mięliśmy dzisiaj badania na koronawirusa i czekamy na wynik, ale ja na szczęście niczego złego nie odczuwam – powiedział na początku Piotr Pawlicki. – Wszystko krótko trwało. Nie było to przyjemne, ale jest okej – dodał.

Panowie błyskawicznie przeszli do tematu porozumienia “Pitera” z “Bykami”.

– Było to już wiadome podczas okienka transferowego. Podpisałem kontrakt warszawski. Gdybym nie chciał się dogadać, to poszłaby w świat inna informacja. Moje serce jest dla Unii Leszno i chcę oddawać cenne zdrowie dla tego klubu – podkreślił Pawlicki. – Potrzebowałem czasu i po to był kontrakt warszawski – dodał.

Zawodnik podkreślił, że najzwyczajniej w świecie potrzebował czasu, aby “przespać się z tematem” i “przegadać to i owo”. Czy tym przekona kibiców? Zapewne dwucyfrowe wyniki będą tutaj bardzo pomocne. Pawlicki odniósł się do negatywnych komentarzy, które pojawiały się podczas transmisji.

– Ja bym nic nie zmienił w swoim postępowaniu. Byłem spokojny, że będę jeździć w Lesznie. Kontrakt warszawski dał nam możliwości i różne warianty. Nie do końca wszystko było tak jak powinno być i ja też potrzebowałem czas na przemyślenie sprawy – zaznaczył kapitan Fogo Unii.

Warto odnotować, że zawodnik przeprosił Gabriela Waliszkę za ostatnią nieobecność. Dziennikarz ewidentnie nie chował urazy.

KONRAD MARZEC

CASH BROKER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.