Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
Bartosz Nowak (foto: rakow.com)
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Świetne informacje dla kibiców Rakowa Częstochowa! Klubowi działacze poważnie myślą o zawojowaniu Ligi Konferencji Europy oraz ponownym włączeniu się do walki o mistrzostwo Polski, dlatego postanowili dokonać znaczącego wzmocnienia. Pod Jasną Górą trafił bowiem Bartosz Nowak.

 

28-letni pomocnik podpisał umowę obowiązującą do 30 czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Według nieoficjalnych informacji miał kosztować Raków około 400 euro, co jak na polskie warunki stanowi dość znaczącą kwotę.

Bartek to zawodnik, który w ostatnich sezonach był bardzo ważnym ogniwem swojej drużyny i wyróżniającym się graczem Ekstraklasy. Cieszymy się, że dołączył do Rakowa i jesteśmy przekonani, że wzmocni rywalizację w składzie, pomagając drużynie w osiągnięciu kolejnych celów – tak właśnie transfer Bartosza Nowaka skomentował na oficjalnej stronie Rakowa dyrektor sportowy, Robert Graf.

Bartosz Nowak na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów reprezentował barwy Górnika Zabrze. Był jednym z najważniejszych ogniw ekipy z Górnego Śląska, o czym świadczy jego bilans. W 71 występach strzelił bowiem 15 bramek i zanotował 11 asyst. Jeśli w Rakowie będzie spisywać się podobnie, być może częstochowianie doczekają się awansu do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy, a pod koniec sezonu tytułu mistrza Polski.

Jordan Tomczyk