Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

Piłka nożna. Transfer Roberta Lewandowskiego. Pini Zahavi zabrał głos

Foto: Facebook Pini Zahavi
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zakończyła się saga dotycząca niedoszłego transferu Kyliana Mbappe do Realu Madryt. Trwa jednak ta z udziałem Roberta Lewandowskiego. Głos w sprawie ewentualnego odejścia Polaka z Bayernu Monachium postanowił zabrać jego agent, Pini Zahavi.

 

Od kilku tygodni pojawiają się kolejne plotki oraz spekulacje na temat zmiany klubu przez Roberta Lewandowskiego. Wiadomo już, że polski napastnik nie chce przedłużyć umowy ze swoim obecnym klubem – Bayernem Monachium. Bawarczycy upierają się, że zawodnik mimo to wypełni kontrakt, jaki wiąże go do końca przyszłego sezonu. Sam zainteresowany wydaje się jednak zdeterminowany, by już tego lata przenieść się do FC Barcelony.

Głos w tej sprawie postanowił zabrać Pini Zahavi. Według agenta, Bayern nie powinien czynić przeszkód Robertowi Lewandowskiemu w odejściu do innego klubu.

Lewandowski ma możliwość dołączenia do klubu, o którym zawsze marzył. Dlaczego Bayern miałby pozbawiać go tej szansy? – pyta na łamach Sport Bild.

Izraelczyk skrytykował przy okazji działaczy klubu ze Stolicy Bawarii ze względu na fakt, że ci nie chcą pozwolić Lewandowskiemu na transfer już tego lata.

Prawda jest taka, że ​​od kilku miesięcy Robert nie czuje się szanowany przez swoich przełożonych. Bayern nie traktuje dobrze Lewandowskiego zarówno jako zawodnika, jak i osobę – dodał.

Jordan Tomczyk

Najlepsze kursy piłkarskie online: