Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze
Mikel Arteta/football365.com
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Fatalna końcówka sezonu, utracone marzenia o powrocie do Ligi Mistrzów – z pewnością nie tak wyobrażali sobie to kibice Arsenalu. Światełkiem w tunelu okazują się być letnie wzmocnienia, na które w Londynie prawdopodobnie przeznaczone zostaną spore zasoby gotówki…

 

Jak informuje „The Sun Exclusive”, Arsenal planuje wygenerować dochód w wysokości 60 milionów funtów, ze sprzedaży zawodników, których Mikel Arteta nie widzi w swojej kadrze. Dodatkowo, klub z  The Emirates, jest gotów przeznaczyć na wzmocnienia imponującą sumę 150 milionów funtów.

Hiszpański szkoleniowiec wypowiedział się również na temat jednego pewnego wzmocnienia, którym będzie powracający z wypożyczenia William Saliba. „Jest już odpowiednio doświadczony, aby konkurować z kolegami. Wypożyczenie do Marsylii przyczyniło się do jego rozwoju. Wiemy, że chce regularnie występować w naszej drużynie, co byłoby obustronnie korzystne”. – poinformował trener.

Bez wątpienia, rewolucja w szeregach The Gunners, jest niezbędna do powrotu do elity. Aspiracje klubu i kibiców, po przyjściu Mikela Artety nieustannie rosną. Zaczyna się nowy rozdział w historii klubu z The Emirates.

Najlepsze kursy online: