Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
Paulo Sousa/ fot. Łączy nas Piłka
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Paulo Sousa może zostać nowym selekcjonerem reprezentacji Egiptu. Taką wiadomością podzielił się egipski dziennikarz piłkarz, Ahmed Shobier. Portugalczyk jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do objęcia schedy po Ehabie Galalu.

 

Wicemistrzowie Afryki poszukują nowego selekcjonera po tym, jak postanowiono podziękować za współpracę Carlosowi Queirozowi. Powodem rozstania z portugalskim trenerem był brak awansu na tegoroczne Mistrzostwa Świata w Katarze, gdzie w decydującej rundzie Egipt musiał uznać wyższość Senegalu. W czerwcowych meczach eliminacyjnych do Pucharu Narodów Afryki i towarzyskim z Koreą Południową reprezentację z północnej Afryki prowadził tymczasowy selekcjoner, Ehab Galal.

Paulo Sousa z kolei przez ostatnie pół roku był trenerem brazylijskiego Flamengo. Tam niespełna 52-letni trener nie radził sobie najlepiej zarówno pod kątem sportowym, jak i atmosfery w drużynie. Działacze wicemistrzów Brazylii postanowili zatem podziękować Portugalczykowi za współpracę.

Jak donoszą egipskie media, Sousa odbył już pierwsze rozmowy z Egipskim Związkiem Piłki Nożnej odnośnie zatrudnienia na stanowisku selekcjonera i jest on w tej chwili głównym kandydatem do zastąpienia Ehaba Galala.

Najlepsze kursy piłkarskie online: