Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
Foto: Facebook AS Roma
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Znany z ciętego języka portugalski trener, Jose Mourinho, w kontrowersyjny sposób wypowiedział się o znajdującym się w kryzysie Manachesterze United. Obecny szkoleniowiec AS Roma skrytykował działanie całej struktury klubu.

„Gdyby powiedział, że jednym z największych sukcesów w mojej karierze było zdobycie drugiego miejsca z United w Premier League, każdy by stwierdził, że jestem szalony. To dlatego, że ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, co dzieje się za kulisami w tym klubie”. – stwierdził Mourinho

United mimo pokaźnego budżetu i kadry wypełnionej zawodnikami klasy światowej nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom kibiców. Miniony sezon Czerwone Diabły zakończyły dopiero na szóstym miejscu w tabeli, gromadząc 58 punktów i tracąc do miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów aż 13 punktów!

Na ratunek przybył człowiek z wizją, Erik ten Haag, który po udanej i usłanej tytułami przygodzie z Ajaxem Amsterdam będzie próbował przywrócić blask ekipie z Manchesteru. Czy słowa Mourinho znajdą swoje odzwierciedlenie w nadchodzącym sezonie, czy może jednak Holender odmieni oblicze drużyny? Zapraszamy do dyskusji.

Najlepsze kursy online: