Główny partner portalu

fot. PKO BP Ekstraklasa
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Po niedawnym ogłoszeniu współpracy z West Bromwich Albion, LV BET zrobił kolejny krok w kierunku popularyzacji marki na rynku brytyjskim i podpisał umowę na sponsoring tytularny obiektu Boreham Wood. Od teraz stadion będzie nosił nazwę LV BET Stadium Meadow Park.

 

Stadion Boreham Wood FC gości m.in. drużynę kobiet Arsenalu podczas ich domowych meczów w Premier League oraz młodzieżowe drużyny Arsenalu w rozgrywkach U23, U19 i U18. Dzięki dużej liczbie meczów odbywających się na tym obiekcie na wszystkich szczeblach rozgrywek zawodowych czy juniorskich, LV BET będzie mógł zwiększyć swój zasięg i rozpoznawalność poprzez liczne transmisje na antenach BT Sport, Sky Sports oraz na Twitchu.

– Ta współpraca jest jedyna w swoim rodzaju. Jesteśmy zachwyceni na myśl o kooperacji z klubem budowanym dla kibiców i przez kibiców, a wyjątkowe jest też to, że LV BET będzie powiązany z piłką nożną kobiet. Boreham Wood FC jest wspaniałym partnerem biznesowym. Mamy w planach podjęcie licznych inicjatyw i aktywacji, by zbudować relacje z fanami i wspierać lokalną społeczność, która ma wielki wpływ na rozwój klubu – wyjaśnia Marcin Jabłoński, CMO LV BET.

– Jesteśmy zachwyceni ogłoszeniem współpracy z LV BET, na mocy której nasz dom, obiekt na którym gramy od 1963 roku, będzie znany jako LV BET Stadium Meadow Park. Jestem przekonany, że ta umowa przyniesie korzyści obu stronom. Jestem bardzo wdzięczny LV BET za ich wsparcie. W rzeczywistości ta współpraca już pozwoliła mi zatrudnić pełnoetatowego nowego managera ds. Społeczności, jak również wspomogła nasz budżet skierowany na inicjatywy w szkołach oraz na pomoc lokalnej społecznej. W rezultacie, umowa z LV BET przynosi bezpośrednie korzyści, a środki, które zasiliły nasze konto zostaną zainwestowane w interesie lokalnej społeczności – podkreśla Danny Hunter, właściciel Boreham Wood FC.

LV BET jest zaangażowany w umowy sponsoringowe w całej Europie, uwzględniając ostatnie umowy z występującym w Championship West Bromwich Albion oraz z fundacją wspierającą walkę z rakiem prostaty, The Errol McKellar Foundation. Co więcej, ambasadorem marki jest też Jason McAteer, były piłkarz Liverpoolu i reprezentacji Irlandii, który dzieli się swoim doświadczeniem i komentarzami na temat najważniejszych piłkarskich wydarzeń. LV BET był oficjalnym partnerem Vanarama National League przez ostatnie dwa sezony i wspiera amatorski klub piłkarski Victoria Londyn. LV BET sponsorował w przeszłości niemiecką reprezentację narodową w hokeju na lodzie oraz Kölner Haie, drużynę z Deutsche Eishockey League.

Bukmacher w Polsce jest głównym sponsorem Wisły Kraków, Śląska Wrocław, a w przeszłości był też sponsorem Mistrzostw Europy w siatkówce – EuroVolley Poland 2017. LV BET promuje zakłady bukmacherskie z szeroką ofertą przedmeczową oraz ofertą zakładów na żywo, które są dostępne przez aplikację na urządzenia mobilne.