Reprezentacja Holandii zgodnie z przewidywaniami odniosła pewne zwycięstwo w towarzyskiej potyczce z Gruzją. „Pomarańczowi” zaaplikowali rywalom trzy gole, zachowując przy tym czyste konto.

Podopieczni Franka de Boera wynik na stadionie w Enschede otworzyli już w 10. minucie, kiedy „jedenastkę” na bramkę zamienił Memphis Depay, który jest napastnikiem klubu z Lyonu. W drugiej połowie futbolówkę w siatce umieścili Weghorst oraz Gravenberch – ten drugi zmienił na boisku gwiazdora FC Barcelony, Frenkiego de Jonga.

W niedzielę swój sparing rozegrali też nasi grupowi rywale. Słowacy, z którymi Polska zmierzy się w pierwszej kolejce Euro, zremisowali bezbramkowo z Austrią. Z kolei Anglicy skromnie ograli 1:0 drużynę z Rumunii, a Dania wygrała 2:0 z Bośnią i Hercegowiną.