Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze
Mikel Arteta/football365.com
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Arsenal bardzo śmiało działa na tegorocznym letnim okienku transferowym. Po zakontraktowaniu Fabio Vieiry, za kwotę oscylującą w granicach 40 milionów euro, drużyna zdaniem mediów ruszy po wzmocnienia ofensywne.

Luka na pozycji napastnika spowodowana odejściem Alexandre Lacazette’a, ma zostać zastąpiona byłym podopiecznym szkoleniowca Arsenalu, Gabrielem Jesusem. Brazylijczyk zmęczony rolą zmiennika i skuszony propozycją rozwoju pod skrzydłami Artety, ma wkrótce podpisać kontrakt z Kanonierami. Jak donosi Sky Sports, Arsenal pragnie całą transakcję zamknąć się w 30 milionach funtów.

Podążając brazylijskim tropem, głośno jest również o finalizacji rozmów w celu zakontraktowania objawienia minionego sezonu Premier League, Raphinhi. Skrzydłowy poirytowany przedłużającymi się negocjacjami z Barceloną, wyraził chęć dołączenia do klubu z północnego Londynu. Zgodnie z informacjami podanymi przez Fabrizio Romano, transakcja ta będzie zdecydowanie droższa i może wynieść nawet 70 milionów euro!

Imponujące wzmocnienia, bardzo rozwojowe nazwiska, młoda, ambitna kadra, Mikel Arteta jasno stawia na swoim. Czy poczynione ruchy przyczynią się do upragnionego powrotu do Ligi Mistrzów? Zapraszamy do dyskusji. 

Najlepsze kursy online: