Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
fot. pixabay.com
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W minionym sezonie Cristiano Ronaldo okazał się najlepszym zawodnikiem Manchesteru United. Działacze klubu z Old Trafford wiążą spore nadzieje z Portugalczykiem pod kątem najbliższej przyszłości. Okazuje się jednak, że sam zainteresowany nie do końca podziela ich zdanie i rozważa możliwość odejścia z klubu.

 

Pomimo dość zaawansowanego wieku (37 lat), Cristiano Ronaldo wciąż imponuje świetną formą na boisku. Świadczy o tym jego bilans z ubiegłego sezonu. Licząc wszystkie rozgrywki, w 37 meczach zdobył 24 bramki i zanotował 3 asysty. Jego koledzy spisali się jednak znacznie słabiej i w efekcie Manchester United po raz kolejny nie wywalczył żadnego trofeum, a na dodatek znalazł się poza strefą gwarantującą udział w Lidze Mistrzów.

W związku z tym Cristiano Ronaldo zaczął rozważać możliwość opuszczenia klubu z czerwonej części Manchesteru. Według doniesień The Times, poprosił klubowych działaczy, aby pozwolili mu odejść w przypadku pojawienia się atrakcyjnej oferty. Miał również dodać, że nie widzi szans na sięgnięcie po jakikolwiek tytuł z „Czerwonymi Diabłami” w kolejnym sezonie. Warto przypomnieć, że kontrakt Portugalczyka wygasa latem przyszłego roku.

Czy Cristiano Ronaldo powinien poszukać szczęścia w innym klubie? Zapraszamy do dyskusji.

Jordan Tomczyk

Najlepsze kursy piłkarskie online: