Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze
Karol Linetty i Bartosz Bereszyński (twitter.com/sampdoria_en)
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Reprezentanci Polski Bartosz Bereszyński i Karol Linetty otworzyli własną restaurację. Punkt gastronomiczny założony przez piłkarzy mieści się w niewielkiej miejscowości nieopodal Genui, Recco. Lokal nosi nazwę „Mamma Mia Recco”.

 

Wiadomo, że restauracja Bereszyńskiego i Linettego mieści się przy via Olivari 3. Hasło reklamowe brzmi z kolei: „Amore e tradizione”, czyli „miłość i tradycja”. Jest czynna od 12:00-15:00 i w godzinach 19:30-0:00 codziennie z wyłączeniem środy.

Lokal został oficjalnie otwarty w miniony poniedziałek. Nie ma jeszcze zbyt wielu informacji choćby na temat menu, czy piłkarze będą skupiali się na serwowaniu dań kuchni włoskiej czy też znajdą się potrawy znane choćby m.in. z Polski.

Bereszyński i Linetty od kilku lat wspólnie występują w reprezentacji Polski, a także przez kilka lat razem grali dla Sampdorii. Bereszyński nadal broni barw genueńskiego zespołu, z kolei Linetty aktualnie przywdziewa barwy Torino.

Innymi reprezentantami Polski, którzy mają własne restaurację są choćby Robert Lewandowski, który jest właścicielem „Nine’s Restaurant & Sports Bar” w Warszawie czy Arkadiusz Milik, który zarządza „Food&Ball” w Katowicach.

Najlepsze kursy piłkarskie online: