Finał Speedway of Nations – dzień 2.

2020-10-17 19:00:00

Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

2020-10-11 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40

2020-10-11 16:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-10-09 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 37:32

2020-10-09 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

2020-10-04 19:15:00

Zakończona

Przejdź

Peter Nowak: Lublin widzę najwyżej

Peter Nowak z żoną Kerstin i Bartoszem Smektałą.

Już w najbliższy piątek zainaugurowane zostaną rozgrywki PGE Ekstraligi. O to kto będzie mistrzem Polski, kto awansuje do fazy play-off oraz kto z najwyższą klasą rozgrywek się pożegna i kto może zostać mistrzem świata, zapytaliśmy Petera Nowaka, właściciela firmy HN Nowak GmbH.

– Na początku zaznaczę, że nie zmieniłem profesji na wyrocznię. Pozwolę sobie na wytypowanie pierwszej czwórki w takiej oto kolejności – Motor Lublin, Włókniarz Częstochowa, Sparta Wrocław oraz Unia Leszno. Lublin widzę najwyżej. Dlaczego Lublin? Motor ma najlepszego zawodnika ligowego pod nazwą “kibice”, którzy, myślę, z biegiem czasu będą w coraz większej liczbie wpuszczani na trybuny. Publiczność lubelska jest bardzo wybalansowana, co warte podkreślenia, kulturalnie dopingująca gości jak i swój zespół. Poza tym bardzo dobrą, profesjonalną oraz owocną pracę wykonuje tam Jacek Ziółkowski, budując w zespole dobrą atmosferę, co przy wyniku sportowym ma kolosalne znaczenie. Niemniej istotnym faktem w drużynie lubelskiej jest wyrównany poziom zaplecza zawodników. Częstochowa ma oczywiście atut w postaci Marka Cieślaka i bardzo wysokiego poziomu czołowych zawodników zespołu. Wrocław to z kolei  bardzo dobra pozakulisowa struktura i silne zaplecze finansowe wsparte zawodnikami o dużym doświadczeniu na torze i dobrych umiejętnościach. Atutem będzie bez wątpienia postać Gleba Czogunowa. Leszno to przede wszystkim stabilny trzon drużyny wsparty dobrze zapowiadającą się młodzieżą, na przykład wchodzącym w wiek seniora Smektałą i najlepszym polskim juniorem, Dominikiem Kuberą. Żaden z rywalizujących zespołów nie zasłużył na spadek, ale ktoś musi przegrać. W związku z tym typuję Rybnik. Na tytuł indywidualnego mistrza świata zasługuje w tym roku Martin Vaculik, a jak będzie, ukaże nam sezon – podsumowuje Peter Nowak.

LVBET

3 odpowiedzi

  1. Kolejne nakręcanie i pompowanie balonika przez człowieka niezwiązanego z Lubelskim klubem a właściwie związanego z żużlem tylko z racji sponsoringu i żaden z niego ekspert.
    Mnie takie wypowiedzi zawsze wyglądają na tzw. podpuchę i sposób na skłócanie kibiców. Wszyscy mocniejsi, ale wygra ktoś tam, w tym roku Koziołki.
    Sportowe Plotki podłapią temat i wnet zobaczymy dziesiątki wpisów hejtujących Motor w ośmiu artykułach. Ja rozumiem, że dziennikarze łapią się najróżniejszych tematów i szukają kogo bądź do wywiadów, ale już bez przesady.
    Panie Łukaszu słaba ocena z mojej strony : ★☆☆☆☆

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.