Główny partner portalu

Czy Patryk Wojdyło będzie jeszcze jeździł na żużlu?/ Fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Czy w sezonie 2020 zobaczymy Patryka Wojdyło na torze żużlowym? Na razie wydaje się, że ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo sam zawodnik też chyba nie jest pewien.

Od pewnego czasu mówi się, że Patryk Wojdyło chyba zdecyduje się zakończyć przygodę z żużlem, choć zawodnik nie komentował do tej pory tych doniesień. – Coś w tym musi być, skoro się o tym mówi – przyznaje w rozmowie z naszym portalem. – Na ten moment nie dostałem żadnych warunków i się nie zanosi, żeby przyszły. Widocznie niektórzy zapomnieli, jak się odbiera telefony – dodaje.

Patryk Wojdyło nie może być zadowolony z sezonu 2019

Wychowanek Stali Rzeszów nie jest oczywiście zadowolony z minionego sezonu. – Nawet go nie oceniam, bo tu nie ma co oceniać – mówi krótko.

Czy możliwy jest powrót Patryka Wojdyło do Rzeszowa, gdzie przecież żużel się odradza? – Słyszałem o tym i mam nadzieję, że pokażą się z dobrej strony i nie zawiodą kibiców – mówi. Pytany czy chciałby wrócić na stadion przy ul. Hetmańskiej odpowiada tajemniczo: – Wiadomo, że dobrze by było jechać dla swoich…

MICHAŁ CZAJKA

ZOBACZ TAKŻE: