Główny partner portalu

Krzysztof Kasprzak fot. Jędrzej Zawierucha
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Krzysztof Kasprzak zostaje w Stali Gorzów. O przedłużeniu współpracy strony poinformowały na czwartkowej konferencji prasowej. Zawodnik będzie reprezentował barwy Stali przez najbliższe dwa sezony.

– Chciałbym bardzo Krzysztofowi podziękować, bo mimo propozycji z innych klubów, zawodnik zdecydował się zostać. Dla niego relacje z trenerem Chomskim, sztabem szkoleniowym, z kibicami i sponsorami są bardzo ważne i to przeważyło, że Krzysztof zostaje – mówi prezes gorzowskiego klubu, Marek Grzyb.

– To, że Krzysztof zostaje z nami to dowód na to, że Stal Gorzów ma się dobrze, a kontrakt, który podpiszemy w okienku transferowym, pokaże, że jesteśmy w stanie budować silną Stal – dodaje.

– Końcówka sezonu była w moim wykonaniu udana. Spodobało mi się znów wygrywanie, dostałem powera i za rok wystartuję w eliminacjach IMP, a także Grand Prix i SEC. Przed ostatnim miesiącem startów dokonałem też zakupu sprzętu i byłem przygotowany jak na początek sezonu – zdradza Kasprzak. – Czy w Lublinie kogoś wystawiłem? Ktoś siedzi za komputerem i pisze bzdury. Nikogo nie wystawiłem, bo z nikim nic nie podpisywałem – dodaje zawodnik, który w 2021 roku zamierza świętować 10-lecie startów w Stali Gorzów.