Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

Nowość na półkę kibica -„ŻUŻLOWE ABC”, tom XII (2015-2018)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp


Polecamy dwunasty tom „Żużlowego ABC”. Minęły właśnie następne cztery lata i przygotowano kolejny, dwunasty tom z tej serii, tym razem omawiający sezony 2015-2018. Zastosowane zostały te same zasady, co w tomie jedenastym.

Zaprezentowano w nim między innymi: wszystkich uczestników – podkreślmy raz jeszcze, z lat 2015-2018 – finałów (tam gdzie rozgrywanych jest kilka turniejów finałowych – wyniki klasyfikacji końcowych) w mistrzostwach świata, Europy i Polski na torze klasycznym oraz medalistów z torów długich, trawiastych i lodowych, medalistów indywidualnych mistrzostw krajów. Ponadto zawodników startujących w ligach polskiej, brytyjskiej, szwedzkiej, duńskiej, czeskiej, niemieckiej i rosyjskiej, zaznaczając w sylwetkach zawodników (poza Polską) tylko złote medale drużynowych mistrzostw poszczególnych krajów.

Wyniki finałów składających się z jednego, decydującego o wszystkim turnieju finałowego (na przykład w IMP), prezentowane są w klasycznej formie, z rozbiciem punktów w nawiasach. Tam, gdzie mistrzostwa składają się z cyklu turniejów finałowych, podano czołowe ósemki poszczególnych finałów w przypadku imprez na torach klasycznych (IMŚ Grand Prix, IMŚJ, IME) oraz czołowe szóstki w innych odmianach (na długim torze, trawiastym, na lodzie).

Książka ma 304 strony, twardą oprawę, jest bogato ilustrowana. Książkę można nabyć wpłacając 38 złotych (w tym jest już koszt wysyłki) na adres: Firma Wydawnicza „Danuta” Dobruszek, skr. poczt. 19; 64-100 Leszno. Można też dokonać wpłaty na konto (szczegóły dotyczące opłaty na stronie: www.ksiazkizuzlowe.pl – tam też informacje o innych publikacjach wydawnictwa „Danuta”) .

UWAGA: Zamawiając XII tom „Żużlowego ABC” wraz z XI tomem tego cyklu, należy wpłacić 48 złotych.

WIESŁAW DOBRUSZEK ZAPRASZA NA SWOJE STOISKO:

20.04 – PIŁA (Finał Złotego Kasku)

22.04 – POZNAŃ (Turniej 100-lecia)