fot. Stal Gorzów
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Kolejne spekulacje sprzed otwarcia okienka transferowego potwierdziły się. Niels Kristian Iversen, po dwuletniej przerwie, wraca do drużyny z północy województwa lubuskiego. Duńczyk ma być jednym z liderów truly.work Stali Gorzów.

37-latek wraca do Gorzowa po dwóch sezonach spędzonych w Get Well Toruń. Duńczyk w niedawno zakończonych rozgrywkach był 24. zawodnikiem w rankingu PGE Ekstraligi i wykręcił średnią 1,765 punktu na bieg. Powrót do Gorzowa ma być dla Iversena powrotem na zwycięską ścieżkę.

– Hej Stalowcy, podróże są dobre, ale czas wrócić do domu. Zdecydowałem się na powrót na zwycięską ścieżkę i mam nadzieję, że razem z Wami, kibicami, sponsorami i wszystkimi osobami związanymi ze Stalą Gorzów powalczymy o najwyższe cele. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć wszystkich na stadionie im. Edwarda Jancarza – powiedział Iversen w filmie do kibiców.

Niels Kristian Iversen jest szczęśliwy z powrotu do Gorzowa.

Niels Kristian Iversen reprezentował drużynę z Gorzowa w latach 2011-2017. Z ekipą żółto-niebieskich dwukrotnie udało mu się wywalczyć tytuł Drużynowych Mistrzów Polski (sezony 2014 i 2016). Duńczyk przyczynił się także do jednego srebrnego i dwóch brązowych medali gorzowian.

BARTOSZ RABENDA