fot. Anna Kłopocka / TŻ Ostrovia
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Ostrovia Ostrów Wielkopolski kontynuuje budowę składu na sezon 2021. Klub poinformował o przedłużeniu współpracy z trenerem Mariuszem Staszewskim i krajowym liderem – Tomaszem Gapińskim. Teraz przyszła pora na najlepszego zagranicznego. Nicolai Klindt zostaje na kolejny sezon w Ostrowie Wielkopolskim.

Po udanym sezonie zawodnik liczył, że uda mu się znaleźć klub w najwyższej klasie rozgrywkowej, jednak plany pokrzyżowały mu nowe przepisy.

– Mam kilka ofert z innych klubów, oczywiście będziemy też rozmawiać z Ostrowem. Myślałem o transferze do Ekstraligi, ale nowe przepisy wprowadziły tutaj zamieszanie – powiedział Klindt w rozmowie z reporterem nSport+ podczas rewanżowego meczu finałowego. Zawodnik był członkiem teamu Moje Bermudy Stali Gorzów. Wystąpił w jednym meczu, z Betard Spartą Wrocław, kiedy w sześciu biegach zdobył 11 punktów.

W minionym sezonie Duńczyk wystąpił we wszystkich meczach Ostrovii, notując średnią 2,134 punktu na bieg. Znalazł się także w dziesiątce najlepszych zawodników eWinner 1. Ligi. Sezon 2021 będzie jego czwartym z rzędu w ostrowskim klubie.