Główny partner portalu

Jarosław Hampel. fot. Jędrzej Zawierucha
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Platforma Canal+ po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom sympatyków sportu żużlowego. Po serii transmisji największych sukcesów Tomasza Golloba w cyklu Speedway Grand Prix, przyszła pora na przypomnienie zwycięstw trzykrotnego medalisty cyklu – Jarosława Hampela.

Już w niedzielę o godzinie 15:00 rozpocznie się transmisja powtórki GP Danii z 2010 roku. To właśnie wtedy Jarosław Hampel odniósł swoje pierwsze z sześciu zwycięstw w zmaganiach o miano najlepszego żużlowca globu. Po turnieju na kopenhaskim stadionie Parken, ówczesny lider Unii Leszno, objął fotel lidera cyrku. W finale pokonał Tomasza Golloba, Chrisa Harrisa oraz Hansa Andersena.

To jednak nie koniec powtórek najwspanialszych chwil z kariery „Małego”. W poniedziałek 4 maja o godzinie 16:00, nSport+ wyemituje GP Szwecji z 2011 roku. Wtedy, w Malilli, odbył się prawdopodobnie najsłynniejszy bieg z udziałem Hampela. W finale pokonał on na ostatnich metrach, bohatera miejscowej publiczności, Andreasa Jonssona. We wtorek 5 maja, również o godzinie 16:00, widzowie będą mogli przypomnieć sobie klimat speedwaya w Kraju Kiwi i Rugby – retransmitowane będą pamiętne zawody z Auckland z 2013 roku, w których podium po raz kolejny obsadzili Hampel z Gollobem, a towarzyszył im Nicki Pedersen.

Przypomnieliśmy sukcesy Tomasza Golloba, teraz czas na Jarosława Hampela! 🔥Pamiętacie Grand Prix Danii z 2010 roku?…

Opublikowany przez nSport+ Niedziela, 3 maja 2020