Żużlowcy bawią się w najlepsze na wakacjach.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wielu żużlowców nadal wypoczywa. Niektórzy rozjechali się po dalekich krajach i fundują nam piękne zdjęcia z różnych zakątków świata, inni wolą przemierzać szlaki na motocrossie bądź spędzać czas dopingując reprezentantów Polski.

Urlopowy przegląd tradycyjnie zaczynamy od miejsc, które żużlowcy wybrali na wakacje. Na Malediwach wciąż w najlepsze bawi się Niels Kristian Iversen, a Stany Zjednoczone dalej eksploruje Martin Vaculik. Patryk Dudek natomiast fika koziołki w Meksyku.

View this post on Instagram

#vamos 🇲🇽

A post shared by Patryk Dudek (@duzers692) on

Bartosz Zmarzlik spędza wakacje po piłkarsku. Jeszcze niedawno mogliśmy go zobaczyć na stadionie Bayernu Monachium, a teraz wybrał się na mecz reprezentacji Polski na Stadionie Narodowym. Mistrzowi świata podczas meczu towarzyszył Emil Sajfutdinow. Na jednym z obiektów przyszłorocznego cyklu Grand Prix nie zabrakło też Artioma Łaguty.

Część zawodników nie chce odpoczywać od motocykli i wybiera się na motocrossowe pikniki. Tak zrobili chociażby Wiktor Lampart i Fredrik Lindgren. Inni żużlowcy biorą udział w podsumowaniach sezonu bądź specjalnych uroczystościach. Tobiasz Musielak i Krzysztof Kasprzak odwiedzili legendarnego trenera – Mariana Misiaka.

BARTOSZ RABENDA