Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Unia Leszno spotka się w finale z Falubazem? Patryk Dudek wykręci najwyższą średnią biegową w lidze? Motor Lublin sprawi niespodziankę i będzie wyżej od któregoś z ligowych rywali? To tylko kilka propozycji zakładów sezonowych i specjalnych na sezon 2019, jakie możemy obstawić w Milenium Zakłady Bukmacherskie.

W Speedway Ekstralidze najbliższe miesiące zapowiadają się ekscytująco. Zima powoli w odwrocie, robi się coraz cieplej, a za moment zrobi się naprawdę gorąco – przynajmniej wszystkim fanom czarnego sportu. A tych w Polsce nie brakuje.

Lada moment spod taśmy ruszy najlepsza żużlowa liga świata – Speedway Ekstraliga. Milenium Zakłady Bukmacherskie już zainaugurowało nowy sezon – w ofercie legalnego bukmachera pojawiło się wiele żużlowych zakładów sezonowych i specjalnych.

Jako że Milenium zostało sponsorem Falubazu, przygotowało specjalną ofertę żużlową dla fanów zielonogórskiego klubu – i nie tylko dla nich, bo jeśli ktoś się czarnym sportem interesuje, nie musi Falubazowi kibicować, by je obstawić.

Czy Patryk Dudek wykręci najwyższą średnią biegową w lidze? Czy Falubaz wygra wszystkie domowe mecze w sezonie zasadniczym? Kto będzie najlepszym zawodnikiem drużyny w przekroju całego sezonu? Kto z pary Nicki Pedersen – Martin Vaculik okaże się skuteczniejszy?

Wszystkie zakłady FALUBAZ 2019 – SPRAWDŹ

W ofercie żużlowej w Milenium znajdziemy już także zakłady sezonowe na mistrza Polski 2019, możemy pobawić się w typowanie pojedynków drużyn (kto wyżej w tabeli?), a także – tu wybiegamy nieco w przyszłość – obstawić indywidualnego mistrza świata czy medalistów tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix.

Oferta żużlowa Milenium – SPRAWDŹ

– – – – –

Zarejestruj się z PoBandzie.pl i zgarnij dodatkowe 20 PLN od Milenium

Dla wszystkich fanów żużla i czytelników, PoBandzie.pl i Milenium mają dodatkowe 20 PLN na zakład. Co trzeba zrobić, aby trafiły na Twoje konto gracza?

Wystarczy, że zarejestrujesz się w Milenium poprzez ten link, a następnie dokonasz pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 PLN i obrócisz raz tę kwotę.

W Milenium na nowych graczy czeka również Bonus na Start (podwojenie pierwszego depozytu aż do 760 PLN) i Darmowy Zakład (10 PLN).