lotto partner główny serwisu
czw. Paź 17, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

Paweł Miesiąc w sezonie 2020 wraca do Elitserien. FOT. MOTOR LUBLIN.

Michelsen, Miesiąc i Lampart zostaną w Lublinie! Jest tylko jeden warunek

Paweł Miesiąc, Wiktor Lampart i Mikkel Michelsen nie myślą o wyprowadzce z Lublina. Zawodnicy będą startować w zespole beniaminka PGE Ekstraligi w kolejnym sezonie, ale warunek jest jeden – lublinianie muszą utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

To kolejna – po trzypunktowym zwycięstwie nad truly.work Stalą Gorzów – dobra informacja dla kibiców Motoru Lublin. Oczywiście do samego utrzymania jeszcze daleka droga (niewykluczone, że wiodąca przez baraże), bo choć Lubelacy obecnie zajmują szóste miejsce w tabeli, to jeszcze przed nimi trudna potyczka w Grudziądzu. Tam muszą co najmniej zremisować, by zapewnić sobie bezpieczny byt bez oglądania się za siebie.

Wszyscy w Lublinie powoli myślą o nadchodzącym sezonie i jeśli Motor faktycznie pozostanie w elicie, to trzech zawodników z obecnego składu zostanie w zespole – Wiktor Lampart, Paweł Miesiąc i Mikkel Michelsen. Zresztą taką informację przekazał spiker niedzielnych zawodów. Są to żużlowcy, którzy mogą pochwalić się odpowiednio czwartą, trzecią i drugą średnią biegopunktową w ekipie beniaminka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.