lotto partner główny serwisu
GBSBank
wt. Gru 10, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

Mikkel Michelsen będzie ścigał się w barwach Indianerny w 2020 r.

Mikkel Michelsen pojedzie w Grand Prix Skandynawii!

Zmiana w obsadzie Grand Prix Skandynawii w Malilli – kontuzjowanego Antonio Lindbaecka zastąpi Duńczyk Michel Mikkelsen. Szwed nie zdoła dojść do pełni sprawności po urazie ramienia, którego doznał podczas trzeciej rundy Tauron SEC w Vojens.

CZYTAJ TAKŻE –> LINDBAECK ODPOCZNIE OD ŻUŻLA, A W SOBOTĘ GP SKANDYNAWII

Mikkel Michelsen jest trzecim klasyfikowanym rezerwowym cyklu Grand Prix. Pierwszy – Robert Lambert – leczy kontuzję kręgosłupa, a drugi, Max Fricke, zastępuje już nieobecnego Grega Hancocka. W przypadku ewentualnych kolejnych absencji, kolejnymi oczekującymi są Vaclav Milik i Bartosz Smektała.

Dla Duńczyka będzie to dopiero drugi turniej “w pełnym wymiarze” w karierze. Wcześniej startował z dziką kartą w GP Danii w Horsens w 2015 roku i wówczas w pięciu startach zgromadził sześć punktów (0,3,0,2,1). Z kolei w poprzednim sezonie – również podczas turnieju w Horsens – pełnił rolę rezerwy toru. Tam wystąpił w jednym biegu, w którym zajął trzecie miejsce, w pokonanym polu pozostawiając Martina Vaculika.

Zawody w Malilli odbędą się w sobotę, 17 sierpnia, o godzinie 19 (tranmisja w Canal+ od godziny 18:30). Dzień wcześniej, o tej samej godzinie, zaplanowano kwalifikacje (transmisja w nSport+ od 18:45).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.