Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Michał Knapp podpisał kontrakt z Żurawiem Gdańsk. Cel – Tomaszów

Polski żużlowiec, specjalista od ice speedwaya, Michał Knapp ma nowy klub. Podpisał dwuletni kontrakt z Żurawiem Gdańsk.

Pochodzący z Radzynia Chełmińskiego zawodnik będzie reprezentował Polskę podczas European Individual Ice Speedway Championship, którą to imprezę zaplanowano na 21 marca w Tomaszowie Mazowieckim. Oficjalną nominację do drużyny narodowej otrzymał w sobotę, podczas posiedzenia prezydium zarządu Polskiego Związku Motorowego.

– Gdańsk to piękne miasto, które bardzo mi się podoba. Dlatego cieszę się, że będę reprezentował barwy klubu z grodu nad Motławą – powiedział Michał Knapp, który obecnie – razem z bratem Arkadiuszem – przygotowuje się do startu w Tomaszowie Mazowieckim. – Najwięcej pracy mamy przy sprzęcie, codziennie jest co robić, kompletujemy też części. Arek to najlepszy mechanik w Polsce, jeśli chodzi o sprzęt do ice speedwaya i jestem przekonany, że jego zaangażowanie i wiedza przyniosą właściwe efekty. Najbardziej obecnie brakuje mi odpowiedniej pogody, by móc chociażby pojeździć po zamarzniętym jeziorze. Ale czynione są starania, bym wkrótce potrenował na lodowych torach poza granicami kraju – dodał.

Michał Knapp podpisał dwuletnią umowę z powstałym w 2018 roku Stowarzyszeniem Żuraw Gdańsk, znajdującym się w strukturach członkowskich Polskiego Związku Motorowego. Knapp to pierwszy zawodnik, który będzie reprezentował jego barwy. Kibicom przypominamy o niezmiennie trwającej sprzedaży biletów online na European Individual Ice Speedway Championship. Wejściówki można nabywać na stronach internetowych: bilety.speedwayevents.pl lub iseuro.com/bilety.

CASH BROKER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.