Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Memoriał Jędrzejaka w Ostrowie to wspólna inicjatywa Ostrovii i Sparty

fot. media klubowe Ostrovii Ostrów

Memoriał Tomasza Jędrzejaka w tym roku odbędzie się nie we Wrocławiu, a w Ostrowie Wielkopolskim. – To nasza wspólna inicjatywa z Betard Spartą Wrocław – podkreśla prezes Ostrovii Ostrów Wielkopolski, Radosław Strzelczyk.

– Na razie jest jeszcze za wcześnie, by zdradzać jakiekolwiek szczegóły. Rozmowy trwają, a nie chciałbym wprowadzać kibiców w błąd – mówi w rozmowie z naszym portalem Radosław Strzelczyk. Nieoficjalnie mówi się, że druga edycja memoriału miałaby odbyć się w niedzielę, 22 marca. W zawodach nie powinno zabraknąć zawodników Betard Sparty, bo wicemistrzowie Polski na ten dzień nie mają zaplanowanych sparingów.

Niewykluczone, że w przyszłości Memoriał Tomasza Jędrzejaka powróci na Stadion Olimpijski. Zawody miałyby odbywać się na zmianę we Wrocławiu i Ostrowie. – Tomek był naszym wychowankiem, tu się urodził i mieszkał, a ogromną część kariery spędził w WTS Sparcie. To byłby dobry pomysł na uhonorowanie zawodnika w dwóch ośrodkach. Na tę chwilę trudno jednak mówić o szczegółach, ale faktycznie, jest taki pomysł – przyznaje prezes Strzelczyk.

Radosław Strzelczyk już w zeszłym roku rozmawiał z kierownictwem Betard Sparty na temat wspólnego organizowania zawodów. Ostatecznie jednak turniej odbył się na Stadionie Olimpijskim, a dochód z imprezy został przekazany na rzecz żony i córek Tomasza Jędrzejaka. Przypomnijmy, że pierwsza edycja memoriału zakończyła się zwycięstwem drużyny niebieskich, w skład której wchodzili Tai Woffinden, Piotr Protasiewicz, Jakub Jamróg i Krzysztof Buczkowski.

Szczegóły dotyczące tegorocznych zawodów powinniśmy poznać jeszcze w tym tygodniu. Niewykluczone, że w turnieju weźmie udział Indywidualny Mistrz Świata, Bartosz Zmarzlik.

CASH BROKER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.