Liczba tygodnia

Kliknij→

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Od piątku (05.11 od godziny 10:00) do niedzieli (07.11 do godziny 20:45) na stronie naszego partnera głównego LV BET będzie dostępna otwarta promocja Wygraj książkę z autografem Gianluci Di Marzio. Na zwycięzców konkursu czeka 8 egzemplarzy Grand Hotel Calciomercato. Kulisy transferów piłkarskich. Książka posiada autograf autora Gianluci Di Marzio.

 

Zasady:
Kliknij “BIORĘ UDZIAŁ” w promocji, następnie postaw pojedynczy zakład przedmeczowy o stawce minimalnej 50 PLN na Dokładny Wynik w meczu Inter Mediolan vs AC Milan, a jak wygrasz to otrzymasz od nas książkę Grand Hotel Calciomercato. Kulisy transferów piłkarskich. Książka posiada autograf autora Gianluci Di Marzio.

Przy większej liczbie zwycięzców o kolejności przyznania książki zadecyduje czas postawienia zakładu. Więc nie zwlekaj już dłużej, postaw zakład na mecz Inter vs Milan i weź udział w zabawie!

Po opublikowaniu wyników promocji w poniedziałek (08.11) dział Obsługi Klienta skontaktuje się z laureatami konkursu w celu potwierdzenia danych personalnych oraz danych do wysyłki książki.

Szczegóły dostępne są w tym miejscu.