lotto partner główny serwisu
Bartosz Smektała kolekcja
betard
czw. Lut 27, 2020
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz
Polcopper

Marcin Rempała/ fot. Michał Czajka

Marcin Rempała: W Rzeszowie chcę się odbudować

Marcin Rempała uważa, że Rzeszów to dla niego bardzo dobre miejsce, by odbudować formę. Zawodnik chce pokazać, że jeszcze może jeździć na dobrym poziomie.

O sezonie 2019 Marcin Rempała na pewno będzie chciał jak najszybciej zapomnieć. Zawodnik miał podpisany kontrakt w Wilkach Krosno, ale pojechał tylko w jednym meczu i na dodatek nie przywiózł żadnego punktu.

W nadchodzącym sezonie kibice zobaczą Rempałę jako zawodnika Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. – Uważam, że Rzeszów to dla mnie dobre miejsce, by się odbudować, a to jest dla mnie główny cel na ten sezon – mówi Marcin Rempała.

O sprzęt nowego zawodnika RzTŻ-u zadba jego najstarszy brat, Jacek. – To dla mnie najlepsze rozwiązanie, nie mam żadnych obaw o swój sprzęt, a na dodatek teraz pracuję u Jacka, więc jestem pewien, że wszystko będzie doskonale przygotowane – wyjaśnia.

Marcin Rempała bardzo chwali atmosferę w rzeszowskiej drużynie. – Na zgrupowaniu w Arłamowie widać, że naprawdę mamy fajną ekipę – większość chłopaków w sumie znałem z innych klubów, ale wszyscy dobrze się dogadujemy – kończy zawodnik.

MICHAŁ CZAJKA