lotto partner główny serwisu
czw. Paź 17, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

Marcin Grygier odchodzi z Falubazu. Będzie człowiekiem z marmuru

– Po latach pracy przy W69, podjąłem decyzję o konieczności zmian na polu zawodowym – poinformował na facebooku Marcin Grygier, wieloletni pracownik Falubazu Zielona Góra, pełniący m.in. funkcję rzecznika prasowego.

– Dzisiaj oficjalnie kończę przygodę z Falubazem, a dokładnie z Zielonogórskim Klubem Żużlowym, bo Falubazem jest się przez całe życie. Po prostu z budynku klubowego wracam na trybuny, skąd pochodzi zdecydowana większość moich przyjaciół i gdzie czuję się najlepiej – informuje Grygier.

– Dzięki dla wszystkich tych, którzy mają Falubaz w sercu, a ja miałem przyjemność z nimi współpracować. Wspólnie zrobiliśmy dużo dobrych rzeczy dla naszego ukochanego klubu. Tym którzy zostali i tym, którzy obecnie dowodzą Falubazem, szczerze życzę powodzenia. Klub to instytucja zaufania społecznego, więc życzę Wam, żeby nigdy nie zdarzyło się go zawieść. Jeżeli kiedykolwiek mógłbym w czymś Wam pomóc, jestem do dyspozycji. Przede mną wyzwania na obszarach marmurowo-granitowych, bo wracam do firmy kamieniarskiej założonej przez mojego ŚP Ojca, którą będę prowadził razem z bratem. Kto dobrze nam życzy, niech trzyma kciuki – dodaje, kończąc w następujący sposób:

“Do zobaczenia na trybunach.

Tylko Falubaz!”

Zatem dziękujemy i do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.