Główny partner portalu

fot. GKM Grudziądz
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Żużel we wtorek najczęściej kojarzył nam się ze szwedzką Elitserien. Tym razem jednak nie będzie ścigania w kraju trzech koron, a w Grudziądzu, gdzie w ostatnim meczu 2. kolejki PGE Ekstraligi MrGarden GKM podejmie PGG ROW Rybnik. Tradycyjnie już mamy dla Was dwa rodzaje relacji: opisowa (poniżej), z przymrużeniem oka oraz stricte wynikowa. Zapraszamy!

Śledź relację na żywo z meczu MrGarden GKM Grudziądz – PGG ROW Rybnik (kliknij w tekst, żeby przejść do relacji)

22:10 – Dziękujemy już za dzisiaj, kończymy smutnym akcentem, kontuzją Andrzeja Lebiediewa. Zapraszamy na nasz fanpage, gdzie za chwilę rozpoczynamy nasz program Po Bandzie Live.

22:05 – Boleśnie to wyglądało.

22:00 – Fatalnie to wygląda. Karetka na torze, Lebiediew z podejrzeniem urazy nogi.

21:52 – Andrzej Lebiediew prowadził, a po jego prawej jechał Robert Lambert. Brytyjczyk zmienił tor jazdy i uderzył w Łotysza, a ten niczym na corridzie próbował utrzymać się na motocyklu, ale ostatecznie upadł.

21:50 – Fatalna końcówka tego spotkania, Andrzej Lebiediew zanotował brzydki upadek.

21:41 – Biegi nominowane niewiele tu zmienią, wynik rozstrzygnięty, to może chociaż fajne ściganie?

21:32 – Ale o nas dba Krzysztof Buczkowski! Znów był ostatni i raz jeszcze przedarł się w świetnym stylu na drugie miejsce! Tym razem już bez defektu – GKM prowadzi 18 punktami i już zapewnił sobie zwycięstwo.

21:25 – Przez 1,5 okrążenia rybniczanie jechali na 5:1, rzadki widok, ale całą zabawę popsuł Kenneth Bjerre. 43:29 i tylko wyższa matematyka daje ROW-owi szanse na zwycięstwo.

21:18 – Przemysław Pawlicki na razie początek sezonu ma trudny.

21:17 – Zabłądziłem z ustawieniami, czasu nie cofnę, ale mogę wyciągnąć wnioski – mówi na antenie Eleven Sports Kacper Woryna.

21:05 – Świetnie zaprezentował się Krzysztof Buczkowski, z czwartego miejsca przeszedł na drugie i wspólnie z Nickim Pedersenem wiózł pięć punktów dla GKM-u. Na ostatnim łuku zawodnik gospodarzy zanotował defekt i ostatecznie nieznacznie przegrał. Dzieje się na torze, a wynik też nie jest jeszcze rozstrzygnięty (chyba).

21:02 – Ale nam poszalał Damian Lotarski! Tu szturchnął kołem Vaclava Milika, tu zaczepił Mateusza Szczepaniaka… Ostatecznie efekty mizerne, a Czech podsumował to pukaniem się w głowę.

20:52 – O, to jakiś pozytyw zawodów.

20:46 – Na razie na (prawie) półmetku zawodów MrGarden GKM wygrywa różnicą 12 „oczek”. Czyli pewnie znów nie doczekamy się meczu z wynikiem trzymającym w napięciu do samego końca.

20:41 – Robert Lambert znów wyjeżdża na próbę toru i znów jedzie dopiero w drugiej serii. Konsekwencja to ważna rzecz w sporcie. Na razie Artiom Łaguta nieuchwytny dla rywali. Konsekwentnie.

20:34 – W Grudziądzu także jeden z kibiców na podnośniku koszowym. Ciekawe co jest droższe, bilet na mecz czy wynajęcie takiego sprzętu?

20:30 – Mateusz Szczepaniak jest na razie najlepszym zawodnikiem ROW-u, a teraz jeszcze bardziej zapoznał się z nawierzchnią. Dosłownie. Pomógł mu w tym jeden z grudziądzan, ale arbiter uznał, że lepiej będzie powtórzyć w czterech.

20:18 – Błyskawiczny manewr taktyczny, Mateusz Tudzież zostaje w parkingu, w jego miejsce Nowacki. Na razie efekt podobny do zastępstwa zawodnika za Nielsa Kristiana Iversena w Stali Gorzów niedzielę.

20:15 – Niezły występ Milika podczas wydarzenia sportowego transmitowanego przez Eleven Sports. Arkadiuszowi gratulujemy gola w meczu z Veroną, a za Vaclava trzymamy kciuki.

20:11 – Priorytety, priorytety…

20:09 – Na razie najjaśniejszym punktem ROW-u sprowadzony kilka godzin temu Kamil Nowacki. To jeszcze ze dwóch gości i można bić się o zwycięstwo.

19:56 – Na próbie toru Pawlicki, Bjerre, Woryna i Lambert. Duńczyk tylko raz, czyżby znalazł sposób na grudziądzki tor?

19:55 – Reżim sanitarny zachowany. Ciekawe, czy ktoś doświadczy zimnego prysznica.

19:20 – Z Grudziądza nadaje nasz korespondent, Konrad Marzec:

18:43 – Jakby ktoś się zastanawiał:

18:39 – Witamy w naszej relacji na żywo, emocji nie zabraknie, mamy taką nadzieję. Beniaminek rozgrywek do meczu w Grudziądzu przystąpi z transferem last minute.

10 komentarzy on LIVE: Ogromny pech Lebiediewa i ROW-u na ostatnim okrążeniu

Skomentuj

10 komentarzy on LIVE: Ogromny pech Lebiediewa i ROW-u na ostatnim okrążeniu

Skomentuj