lotto partner główny serwisu
śr. Lis 20, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

Nicki Pedersen ponownie wystartuje na Wyspach/ fot. Jędrzej Zawierucha

Lista hop-bęc. Gdzie byliście, Niels i Nicki?

Tradycyjnie podsumowujemy ostatnią kolejkę PGE Ekstraligi. Poniżej ci, którzy naszym zdaniem zasłużyli na pochwały i nagany za postawę w miniony weekend. 

Lista Hop

  1. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno). Wprawdzie przeciwnik tym razem był najsłabszy z możliwych, ale my wyróżniamy na naszej liście Janusza Kołodzieja, który wywalczył przeciwko Toruniowi wraz z bonusem komplet punktów. 
  2. Matej Zagar (forBET Włókniarz Częstochowa). Najwyraźniej Słoweniec po wakacyjnej przerwie wraca do normalnej dla siebie dyspozycji. Z całkiem dobrej strony pokazał się w spotkaniu przeciwko ekipie z Grudziądza. W pięciu startach zapisał na swoim koncie dwanaście punktów oraz bonus. 
  3. Bartosz Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów). Lider pojechał w Lublinie jak na prawdziwego lidera przystało. W sześciu startach wywalczył czternaście punktów, a jego skuteczny pościg za Wiktorem Lampartem i Łagutą był ozdobą spotkania. 
  4. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław). Byli oczywiście lepsi pod kątem zdobyczy punktowej zawodnicy we wrocławskim zespole. My jednak wyróżniamy młodego Przemysława Liszkę, który zdobył w Zielonej Górze siedem punktów oraz bonus. 

Lista Bęc

  1. Niels Kristian Iversen (Get Well Toruń). Najwyraźniej Duńczyk jest już myślami w przerwie zimowej. Jego obecność na torze była trudna do zaobserwowania. Cały swój występ w Lesznie zakończył bez zdobycia punktu. 
  2. Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz). Obcokrajowiec GKM-u przyzwyczaił nas do większych zdobyczy punktowych aniżeli wywalczenie dziesięciu punktów w sześciu startach. Nic zatem dziwnego, że po meczu sam Rosjanin nie był zbytnio zadowolony ze swojej postawy. 
  3. Rafał Karczmarz (truly.work Stal Gorzów). Po ostatnim dobrym występie w meczu w Gorzowie, tym razem znów chyba zbyt kurczowo trzymał gaz. Cztery starty w meczu w Lublinie zakończył zdobyciem punktu na koledze z zespołu. 
  4. Nicki Pedersen (Stelmet Falubaz Zielona Góra). Najwyraźniej występ w sobotnich zawodach w Vojens nie wpłynął najlepiej na Pedersena. W meczu z Betard Spartą zdobył zaledwie cztery punkty i w niczym nie przypominał trzykrotnego mistrza świata.

ŁUKASZ MALAKA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.