Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Lindgren na kolejne trzy lata z forBET Włókniarzem!

Fredrik Lindgren/ FOT. JĘDRZEJ ZAWIERUCHA

“Z przyjemnością możemy zakomunikować, iż dzięki wzmożonym działaniom prezesa naszego klubu – Michała Świącika zaprezentować możemy kolejnego żużlowca, który zwiąże się z drużyną forBET Włókniarza Częstochowa długoletnim kontraktem. Po udanych negocjacjach z Leonem Madsenem przyszedł bowiem czas na Fredrika Lindgrena. Szwed zdecydował, że z Lwem na piersi występować będzie jeszcze przynajmniej przez 3 najbliższe sezony, czyli do końca 2022 roku!” – czytamy na stronie Włókniarza Częstochowa.

Częstochowski klub informuje ponadto:

“Fredrik Lindgren to jedna z gwiazd PGE Ekstraligi – najsilniejszej żużlowej ligi świata. Do ekipy spod Jasnej Góry trafił przed sezonem 2017 i błyskawicznie stał się jednym z liderów drużyny. Szczególnie udanie prezentował się na początku ubiegłorocznych rozgrywek. Jego fenomenalne wyniki sprawiły, że fachowcy zaczęli nazywać go kosmicznym Szwedem.

Sympatyczny „Fredka” oprócz skutecznej jazdy w forBET Włókniarzu poszczycić może się również osiągnięciami na arenie międzynarodowej. W ubiegłym roku Szwed wywalczył swój życiowy sukces – zdobył brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Świata. Również w tym roku bardzo dobrze radzi sobie w cyklu Grand Prix i na pewno będzie chciał powalczyć o „kolejny” krążek rangi mistrzostw świata.

Uzgodnienie warunków z Fredrikiem Lidgrenem sprawia, że nasza drużyna ma już trzon kadry na kolejne sezony. Oprócz „Fredki” przez kolejne 3 sezony w biało-zielonych barwach ścigać będzie się przecież również Leon Madsen. W kadrze Włókniarza na kolejne rozgrywki znajduje się więc już dwóch najskuteczniejszych zawodników naszej drużyny na przestrzeni ostatnich lat.”

Wypada dodać – łubu dubu łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam!”

To pisaliśmy my, dziennikarze pobandzie.com.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.