Bartosz Smektała kolekcja
lotto partner główny serwisu
betard
wt. Sty 28, 2020
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz
Polcopper

Licytacja dla Andrzeja Szymańskiego – nowe gadżety od zawodników!

Cieszymy się, że wiele osób i podmiotów wsparło akcję naszego portalu, włączając się w pomoc Andrzejowi Szymańskiemu. Wielkie dziękujemy! Projekt współtworzą z nami m.in. Bartosz Smektała i Daniel Kaczmarek, a i Emil Sajfutdinow okazał wielkie serce.

Nie wszyscy wiedzą, że Rosjanin, przekazał na konto zbiórki (link tutaj) 1000 złotych. Kaski z głów! Łączna kwota, jaką udało się do tej pory zebrać, dobija właśnie do granicy 7 000 zł. – Chciałbym podziękować wszystkim za pomoc i zaangażowanie. Brak mi słów – przekazuje nam Andrzej Szymański, a my przekazujemy dalej.

Od dziś startujemy z licytacją koszulki reprezentacyjnej Bartosza Smektały, przyozdobionej autografem mistrza świata juniorów. – Cieszę się, że mogę pomóc Andrzejowi. Mam nadzieję, że urośnie fajna kwota – liczy zawodnik Fogo Unii Leszno.

Koszulkę można licytować pod linkiem https://allegro.pl/oferta/koszulka-z-autografem-bartosza-smektaly-7792978028

Kolejnym przedmiotem jest wejściówka, która upoważni zwycięzcę do przebywania w parku maszyn przed warszawską rundą Grand Prix 2019.

Wejściówkę można licytować pod linkiem https://allegro.pl/oferta/wejsciowka-do-parku-maszyn-grand-prix-2019-7792998672

W sklepie z gadżetami są już także rękawiczki należące do zawodnika tarnowskiego klubu, Daniela Kaczmarka. – Bardzo fajnie, że mogę choćby w taki sposób pomóc Andrzejowi i przekazać jakiś gadżet – mówi senior Kaczmarek. No senior, od tego roku.

Rękawiczki można licytować pod linkiem https://allegro.pl/ShowItem2.php/future/?future_item_id=7793016894

Team Rafała Karczmarza przekazał zestaw czapek oraz plakat z podpisem zawodnika. “W miarę możliwości staramy się uczestniczyć w tego typu akcjach. Cieszymy się że choć w ten sposób możemy pomóc Andrzejowi – mówi menedżer zawodnika, Sandra Najmrodzka

Licytacja dostępna pod linkiem https://allegro.pl/oferta/czapka-rafala-karczmarza-z-autografem-7796302915

Fotoreporter Mateusz Wójcik przekazał nam softshell byłego mistrza świata- Jasona Doyla

Aukcja dostępna pod linkiem https://allegro.pl/oferta/bluza-jason-doyle-7796262527